Український плавець завоював медаль на елітному турнірі в Пекіні

18 січня, 22:00

Призер чемпіонатів світу Андрій Говоров став третім у спринті батерфляєм

Андрій Говоров

Український плавець Андрій Говоров протягом декількох днів став призером двох турнірів в Китаї. Раніше ми повідомляли, що Говоров обставив російського рекордсмена в Шеньчжені. У Піднебесній зараз проводять змагання елітної чемпіонської серії Міжнародної федерації (FINA Champions Series). Запрошення туди отримують найкращі спортсмени.

Тепер етап серії відбувся в столиці Китаю – Пекіні. 27-річний уродженець Севастополя виступив на спринтерській дистанції 50 метрів батерфляєм. Всього однією сотою секунди Говоров поступився американцеві Майклу Ендрю і завоював бронзову медаль. Андрій показав третій результат – 23,19 секунди. Ендрю отримав "срібло" (23,18 сек.), а беззастережну перемогу здобув бразилець Ніколас Сантос з часом 22,95 сек. Цікаво, що цей результат українця кращий, ніж на попередньому турнірі в Шеньчжені, але там його вистачило для другого місця.

Ще один наш співвітчизник, 19-річний Денис Кесіль, трохи не дотягнув до п'єдесталу і став четвертим на дистанції 200 метрів батерфляєм з часом 1 хв. 58,25 сек.

Читайте інтерв'ю легкоатлетки Марини Бех – сексуальної дружини плавця Михайла Романчука.