Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Знаменита гімнастка зробила шпагат уві сні

11 листопада 2018, 14:27

Діана Борисова поділилася фотографіями з Балі

Діана Борисова. Фото Instagram

Діана Борисова. Фото Instagram

ЧемпіонкаЄвропиісвітуз художньої гімнастикиДіанаБорисоваздивуваласвоїхпередплатниківвсоцмережахфотографієюзі спальні.Під часвідпочинкунаостровіБаліБорисовазробилашпагатуві сні.

Крімтого,спортсменкавпершевжиттіпокаталасянасерфінгу."Відгребладошкоюпо обличчю,наковталасяводи,обгоріла,алеменісподобалося.Перші20хвдумала,щопростоповнафігняіне розуміланавіщоцелюдироблять.Аколипершийразвийшлопрокататися,вжене зупинитися",-написалагімнасткавсоцмережах
.

Реклама

Раніше Борисова здивувала своїх шанувальників шпагатом у ванній.

В тренді
Україна тримається на десятому місці таблиці коефіцієнтів УЄФА, а для "стрибка" потрібен подвиг

ДіанаБорисовавиступаєвгруповихвправах.ВоназавоюваладвізолотііоднусрібнумедаліначемпіонатіЄвропи2014 року вБаку.ВцьомужроцівІзмірівзяла"золото"чемпіонатусвіту,ав 2015роцівзяладва"золота"іодне"срібло"чемпіонатусвітувШтутгарті.КваліфікуваласянаОлімпіаду2016вскладізбірноїРосії,алене поїхалавРіо-де-Жанейро,оскількиприйняларішеннязавершитикар'єру.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...