Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Вагітна Серена Вільямс продовжує грати в теніс

3 червня 2017, 21:21

Після пологів американська тенісистка планує повернутися у великий спорт


Вагітна Серена Вільямс. Фото Instag

Вагітна Серена Вільямс. Фото Instag

Реклама

БагаторазовапереможницятурнірівВеликогошолома,чотириразоваолімпійськачемпіонкаамериканкаСеренаВільямспродовжуєгративтеніс,незважаючинате,щовосенивонаповиннанародитипервістка,повідомивтренерспортсменкиПатрікМуратоглу.

Вонапідтримуєформу,працює,навітьгралавтеніснаднях.Вонасказала,щоне хочевтрачатизв'язокзтенісом.Звичайно,вонарухаєтьсянабагатоповільніше,алевсеодноїйхочетьсябитипом'ячу", – сказав Муратоглу.

Уквітністаловідомо,щоВільямс-молодшаочікуєнародженнядитиницієї осені,анакортплануєповернутисяв2018 році.Тренерпідкреслив,щоСеренамає намірповернутисянакортпісляпологів.

Коливонаподзвониламені,щобповідомитипросвою вагітність,втомужреченнівонасказала:"Явагітна,алеяповернуся,тижбудешчекатимене?"Вонадійсноплануєповернутися,івонасказала,щоне можезакінчититакимчином.Вонавсещевідчуває,щоздатнаперемагатинатурнірахВеликогошолома,тому нехочезупинятися",-зазначив тренер.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...