Реакція зірки "Ілюзії обману" на влучання м'яча в пах на Вімблдоні підірвала соцмережі

14 липня 2019, 13:15

Вуді Харрельсон відвідав фінальний поєдинок парного розряду

/ Фото: Getty Images

Американський актор Вуді Харрельсон, добре відомий роллю у фільмі "Ілюзія обману", відвідав фінал Вімблдону в чоловічому парному розряді, в якому колумбійці Хуан-Себастьян Кабаль і Роберт Фара зіграли з французами Ніколя Маю і Едуаром Роже-Вассленом. П'ятигодинний матч завершився вольовою перемогою колумбійського дуету з рахунком – 6:7 (5:7), 7:6 (7:5), 7:6 (8:6), 6:7 (5:7), 6:3.

У п'ятому сеті тенісний м'яч несподівано влучив в пах Маю. Харрельсон, що сидів на трибунах, дуже перейнявся цим неприємним моментом. Його реакція вже стала мемом в соцмережах, збираючи десятки тисяч лайків.

Кабаль і Фара вперше виграли турнір "Великого шолома" в парному розряді. На Вімблдоні раніше вони не проходили далі третього кола. Маю вигравав Вімблдон у 2016 в парі зі співвітчизником П'єром-Югом Ербером.

Сьогодні, 14 липня, відбудеться фінал в чоловічому одиночному розряді, в якому серб Новак Джокович зіграє зі швейцарцем Роджером Федерером.

Нагадаємо, що 17-річна українка Дар'я Снігур виграла юніорський турнір Вімблдону. У суботу в фіналі юна українська спортсменка перемогла десяту "сіяну" на турнірі американку Алексу Ноель в двох сетах. Поєдинок завершився з рахунком 6:4, 6:4, хоча і в першому, і в другому сеті Дар'ї довелося відіграватися.

Дар'я Снігур – фото з Instagram тенісистки

А в жіночому розряді перемогла Сімона Халеп. У фінальному поєдинку румунка в двох сетах обіграла американку Серену Вільямс.