Шарапова обіграла Радванську, але вилетіла з підсумкового турніру тенісисток

24 жовтня 2014, 12:12

Марія Шарапова обіграла Агнешку Радванську і завершила виступ на підсумковому турніру WTA

Російська тенісистка Марія Шарапова обіграла польку Агнешку Радванську в матчі підсумкового турніру WTA в Сінгапурі, призовий фонд якого становить 6,5 мільйонів доларів, і завершила виступ на змаганнях.

У нашому опитуванні на звання самої красивої тенісистки турніру Шарапова посіла третє місце після Ежені Бушар і Fys Іванович. Виберіть найкрасивішу тенісистку Підсумкового чемпіонату WTA (фото)

У матчі Білої групи Шарапова (другий номер посіву) обіграла Радванська (№6) з рахунком 7:5, 6:7, 6:2..

Довгоочікуване "Класико"! Онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо"

Шарапової для збереження шансів на вихід в півфінал турніру необхідно було перемагати по сетах з рахунком 2:0 і сподіватися на те, що датчанка Кароліна Возняцкі (8), вже виграла дві зустрічі, в двох сетах обіграє чешку Петру Квітову (3).

Раніше Шарапова в групі зазнала дві поразки.

Топ-події вікенду в спорті: від "Витязя" до "ель класико"