Скандал в тенісі: вульгарний австралієць розбушувався на корті в Римі

16 травня 2019, 17:49

Одіозний Нік Кірьос замість м'яча почав метати кортом стілець, а потім зібрав речі і пішов

Нік Кірьос

Нік Кірьос / Фото: AFP

Австралієць Нік Кірьос відзначився черговою одіозною витівкою на змаганнях категорії "Мастерс" в Римі. 24-річний тенісист був дискваліфікований під час матчу другого кола турніру проти норвежця Каспера Рууда при рахунку 1:1 за партіями. Під час одного з переходів в третьому сеті він отримав попередження від судді за зламану ракетку, але не погодився з ним. Австралієць штовхнув ногою по пляшці, а потім шпурнув стілець на корт, зібрав сумку і під гул трибун пішов з корту. Навздогін суддя оформив закінчення матчу офіційно – дискваліфікував тенісиста за неспортивну поведінку. Рахунок за геймами на той момент був 2:1 на користь Рууда, норвежець вів без брейка.

Один з найвищих тенісистів (зростання австралійця – 193 см) вже не вперше потрапляє в скандал. Нагадаємо, свого часу Кірьос був оштрафований на 15 000 євро "за непристойну поведінку": в півфіналі турніру Лондона в перерві австралієць імітував мастурбацію за допомогою пляшки з водою.

Також повідомлялося, що Надаль образився на Кірьоса після скандальної подачі. В одному з моментів гри Кірьос виконав подачу з-під руки. Це не заборонено, але вважається поганим тоном. "Він міг би вигравати турніри "Великого шолома". Але йому не вистачає поваги до публіки, суперника і до себе самого", – заявив Надаль.