"Замість матчу думала про нижню білизну": Серена Вільямс назвала причину проблем в своїй грі

11 серпня 2019, 17:26

Пікантне зізнання американки прозвучало після стресової перемоги на турнірі в Торонто

/ Фото: AFP

Американська тенісистка Серена Вільямс зробила цікаве визнання, відповідаючи на питання журналістів після своєї перемоги над чешкою Марією Боузковою з рахунком 1:6, 6:3, 6:3 в півфіналі турніру в Торонто. Пишногруда Серена заявила, що зосередитися на поєдинку проти Боузкової їй заважали думки про свою нижню білизну.

"Часто під час матчів я сильно відволікаюся. Сьогодні в якийсь момент подумала про свій бюстгальтер, – сказала Вільямс, яку в фіналі турніру чекає зустріч з канадкою Бьянкою Андрееску. – А потім я взяла себе в руки: "Серена, ти жартуєш? Так не можна". Якщо хочеш грати багато матчів, потрібно весь час зберігати концентрацію. Після першого сету в матчі з Боузковою мені треба було додати в стабільності, перестати помилятися і бути готовою зробити тисячу ударів".

Як ми писали раніше, на жаль, Еліна Світоліна не змогла вийти в півфінал турніру в Торонто з призовим фондом 2,8 млн доларів. У чвертьфінальному поєдинку наша тенісистка у двох сетах програла американці Софії Кенін – 6:7 (2:7), 4:6.

Правда, при цьому українка відзначилася іншим досягненням: Світоліна увійшла в десятку найбільш високооплачуваних спортсменок світу. Еліна в період з 2018-го по 2019 рік заробила 6,1 мільйона доларів, при цьому 1,5 мільйона склав прибуток від реклами.