Євро-2016: Хедіра ризикує пропустити залишок турніру через травму

3 липня 2016, 17:45

Також під питанням участь в наступному матчі збірної Німеччини Маріо Гомеса

Самі Хедіра може більше не зіграти на Євро-2016. Фото AFP

Півзахисник "Ювентуса" Самі Хедіра не зможе допомогти збірній Німеччини в півфінальному матчі Євро-2016, стверджує Kicker.

29-річний футболіст отримав травму привідного м'яза лівого стегна в першому таймі чвертьфінального матчу зі збірною Італії (1: 1 в основний і додатковий час, 6: 5 – по пенальті) і був замінений.

Більш того, повідомляється, що Хедіра не зможе зіграти і в фіналі в разі виходу в нього збірної Німеччини.

Під питанням участь в півфінальному матчі та нападника Маріо Гомеса, який був замінений через м'язові проблем в стегні.

Суперником підопічних Йоахіма Льова в півфіналі першості Європи стане переможець пари Франція – Ісландія.