Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Стала відома причина побоїща між фанатами Росії і Англії

12 червня 2016, 09:31

Проблеми почалися після того, як з боку уболівальників РФ майже в сектор уболівальників Англії була випущена сигнальна ракета

У Марселі після матчу збірних російські фани атакували англійських.

У Марселі після матчу збірних російські фани атакували англійських.

ІнцидентвМарселіпісляматчуАнглія-Росія,якийперерісвбійкуміжфанатамизбірних,мігбутиспровокованийвипущеноюсигнальною ракетою.

Про цеповідомляє
BBC з посиланнямнаочевидців.

Так,проблеминастадіоніпочалисяпіслятого,якз бокууболівальниківРФмайжевкінцігривсекторуболівальниківАнгліїбулавипущенасигнальнаракета.

Відзначається,щопісляцьогодеякіфанипочалиперелазитичерезбар'єри,що розділяютьсектори.

Реклама

УсвоючергуспортивнийредакторвиданняДенРоанвсвоємуTwitterнаписав,щоуанглійськихуболівальниківпочаласяпаніка,вониперестрибувалиогорожу.

"ЄсерйозніпитаннядоУЄФА.Паніка,швидше за все,булавикликанавибухом.Якцей пристрій мігопинитисянастадіоні?",-висловивРоанобурення.

В тренді
Спорт повертається! Дати рестарту турнірів і чемпіонатів

Крімтого,місцевевиданняLa Provenceпоказаловідеоодногозочевидців.На записі,за словамивидання,видно,якхтось ізросійськихуболівальниківзапускаєракетувбіксекторазанглійськимифанатами.Потімвболівальникиспішнопокидаютьсвоїмісця.

Нагадаємо,післязакінченняматчуміжзбірнимиАнгліїтаРФбійкаміжфанамиспалахнулапрямонатрибунах.Близько30російськихуболівальниківпрорвалиоточеннястюардівіпобігливсекторзанглійськимифанатами.Вонихотілизірватипрапориіпочализакидатианглійціврізнимипредметами.Усправувтрутилисястюарди,ідикторкількаразівросійською мовоюпопросивросіянвгамуватися.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...