Коста-Ріка по пенальті пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу

30 червня 2014, 02:08

Зігравши з Грецією 1:1 в основний і додатковий час, костаріканці виявилися точнішими в серії 11-метрових

Збірна Коста-Ріки вийшла в 1

Начемпіонаті світу вБразиліївідбулася другасеріяпісляматчевихпенальті!ЗбірніКоста-Ріки іГреції в1/8фіналу восновний і додатковий часзіграливнічию (1:1),а в "футбольній лотереї"більш вдалими виявилисякостаріканці.

Центральноамериканськазбірнавідкриларахунок на початкудругого тайму:на52хвилиніРуїсотримав передачуз флангуі з лінії штрафногом'якопокотиву кут ворітГреції- воротарКарнезіснавітьне зрушивз місця.

З серединидругого таймуКоста-Рікагралавменшості:на67хвилині другужовтукартку отримавДуарте.

Грекиврятувалипоєдинок надоданих арбітромхвилинах:вивернувся34-річнийветеранГекасі пробив,воротаркостариканцівНавасвідбивнаПапастатопулоса,атой свійшансне упустив- 1:1.У додатковий часрахунок не змінився,авсеріїпенальтіКоста-Рікаперемогла з рахунком5:3.

У чвертьфіналізбірнаКоста-Рікизіграє зГолландією.

Всі новини,результати,розклад матчів,фоторепортажі татаблицічемпіонату світу вБразиліїдивітьсяна нашійсторінціпроЧС-2014.

Довгоочікуване "Класико"! Онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо"