Дієго Марадона вибачився за куріння на чемпіонаті світу: "Я не знав, що не можна!"

17 червня 2018, 09:37

Легендарний футболіст курив сигару на стадіоні "Спартак" під час матчу Аргентина - Ісландія

Дієго Марадона. Фото AFP

КолишнійнападникзбірноїАргентиниДієгоМарадонавибачивсязакуріннясигаринастадіоні"Спартак"під часматчучемпіонатусвіту зфутболуАргентина-Ісландія.Матчпройшовусуботуізавершивсяз рахунком1:1,у другомутаймі Лео Мессі не реалізував пенальті. Насвоїй сторінцівInstagramМарадонапояснив,щопрозаборонукуритинічого незнав.

"Сьогодні був складний день для аргентинців, наш дебютний матч на чемпіонаті світу був дуже напруженим. Кожен проявляє почуття по-своєму. Я чесно не знав, що на стадіонах не можна курити", – написав футболіст. Він приніс вибачення уболівальникам і організаторам турніру.

Аргентинці відкрили рахунок на 19-й хвилині, але ісландці забили у відповідь вже через чотири хвилини, після чого пішли в глуху оборону. У другому таймі у аргентинців був шанс вийти вперед після того, як в ворота Ісландії був призначений пенальті, проте воротар ісландців Ханнес Халлдорсон відбив удар Ліонеля Мессі.

Чемпіонат світу проходить в 11 містах Росії. Фінальний матч відбудеться в московських "Лужниках" 15 липня
. Повний розклад і результати матчів ЧС-2018 доступні на нашому сайті.

Онлайн чемпіонату світу з біатлону: чоловічий спринт – Підручний з падінням в ТОП-10
Норвезькі фанати біатлону заполонили Антхольц
Всі32збірнічемпіонатусвітуподіленінавісімгруппочотирикомандивкожній.Подвікомандизкожногоквартетупіслягруповогоетапувийдутьв1/8фіналу. Турнірні таблиці всіх груп ЧС-2018 доступні на нашому сайті.