Росія в серії післяматчевих пенальті вибила Іспанію і вийшла в 1/4 фіналу ЧС-2018

1 липня 2018, 19:52

Росіяни реалізували всі пенальті, в той час як іспанців підвели Коке і Яго Аспас

Повне фіаско Іспанії. Фото AFP

Утретьомуза рахункомматчі1/8фіналучемпіонатусвіту-2018збірнаІспаніїзустрічаласязкомандою-господаркоюсвітової першостіРосією.Поєдинокзавершивсясправжньою сенсацією-всеріїпісляматчевихпенальтіросіянивигралиуіспанцівз рахунком4:3.Урещающіймоментучемпіонівсвіту-2010знервамине впоратисяКокеіЯгоАспас.Нашсайтвівтекстову онлайн трансляцію матчу Іспанія – Росія з фото і коментарями.

Поєдинок передбачувано почався з того, що більш майстровиті іспанці забрали м'яч під свій контроль. І, мабуть, перший небезпечний момент біля воріт Ігоря Акінфєєва завершився взяттям воріт: вже на 12-й хвилині м'яч залетів у ворота росіян від ветерана Сергія Ігнашевича, який відчайдушно утримував Серхіо Рамоса.

Забивши гол, "Фурія Роха" чомусь зупинилася і стала просто так, без просування вперед перекочувати м'яч поперек поля, за що ще до перерви була покарана. На 40-й хвилині арбітр призначив пенальті за гру рукою Жерара Піке після удару головою Артема Дзюби. Сам форвард росіян взяв на себе відповідальність за виконання і не підвів – 1: 1.

Іспанія – Росія 1: 1 (по пенальті – 3: 4)

Голи: Ігнашевич, 11 (автогол) – Дзюба, 41 (з пенальті)

Іспанія: Де Хеа, Начо (Карвахаль, 70), Піке, Рамос, Альба, Коке, Бускетс, Давид Сілва (Іньєста, 67), Іско, Асенсіо (Родріго, 104), Дієго Коста (Аспас, 80)

Росія: Акінфєєв, Фернандес, Кутепов, Ігнашевич, Кудряшов, Жирков (Гранат, 46), Зобнін, Кузяєв (Єрохін, 97), Самедов (Черишев, 61), Головін, Дзюба (Смолов, 65)

Попередження: Піке – Кутепов, Зобнін