Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Міліція затримала першого заступника голови Держсільгоспінспекції за хабар

4 серпня 2014, 10:47

Чиновник намагався втекти

Чиновник з МінАПК попався на хабарі. Фото kievskaya.com.ua

Чиновник з МінАПК попався на хабарі. Фото kievskaya.com.ua

Перший заступник голови Державноїінспекції сільськогогосподарстваУкраїнизатриманий усуботувКіровоградіслідчимиГоловногослідчого управлінняМВСбезпосередньо післяодержання неправомірноївигоди.Про це повідомляєУЗГ МВС.

У липні поточного рокучиновниквимагав таотримавнеправомірну вигодуврозмірі357тис.грнза надання дозволуна зняття51гародючогошару грунтудля приватного підприємства,основною діяльністю якогоє видобутоккориснихкопалин.

Як повідомив радникголови МВСАнтонГеращенко,МВСзвернетьсядо міністраагропромислового розвиткуУкраїниІгорюШвайко,якому підпорядковуєтьсяДержсільгоспінспекція,"з вимогоюусунути від виконанняслужбовихобов'язків першогозаступникаголови Державноїінспекції сільськогогосподарстваУкраїни,у зв'язку з йогозатриманнямі пред'явленнямпідозроюу вчиненні корупційногоправопорушення".

За словамиГеращенко,після отримання хабарачиновникзрозумів,щойого оточуютьспівробітникиміліціїі блокуютьавтомобіль.Віннамагався втекти,змінивсвій автомобільнаавтотоваришаі попрямувавдо Києва,де і був затриманийнатрасіпредставникамиодного з постівДАІ

Попередньодіїзатриманогокваліфіковані зач.4ст.368ККУкраїни(Прийняття пропозиції,обіцянкиабоотриманнянеправомірної вигодипосадовою особою),щопередбачає позбавленняволі настрок від8 до12років з позбавленнямправаобіймати певніпосади чизайматися певноюдіяльністюнастрок до3років з конфіскацієюмайнаі з спеціальноюконфіскацією.

МВС неназивають прізвищечиновника.Насайті Державноїінспекції сільськогогосподарстваУкраїнипершийзаступник голови відомствачислитьсяЮрійМарчук.

[LINKED_ARTS]

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...