Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Бронеавтомобіль "Козак-2" прийнятий на озброєння ЗСУ

2 квітня 2017, 06:19

События на ТК Украина

Фактично це перша машина такого класу, прийнята на озброєння армії України за всю історію незалежності держави

Післяуспішногопроходженнявсіхетапівдержавнихвипробуваньвармійськийладставновийзразокброньованоїавтомобільноїтехніки.МіністроборониУкраїниСтепанПолторак21березня2017року підписавнаказ№158про прийняттянаозброєнняЗСУкраїниброньованогоавтомобіля"Козак-2",-повідомляє "Практика".

Якзазначаєтьсявнаказі,"відповіднодо Порядку розробленнятавипускуновихвидівпродукціїоборонногопризначення,враховуючипозитивнірезультатидержавнихвипробувань,ізметоюзабезпеченняЗбройнихсилУкраїниброньованимиавтомобілями".

Реклама

Фактичноцепершамашинатакогокласу,прийнятанаозброєнняарміїУкраїнизавсюісторіюнезалежностідержави.Іщоособливопоказово-новийбронеавтомобільрозробленийісерійновиробляєтьсянаприватномупідприємстві-накиївськомуНВО"Практика",якевходитьвЛігуобороннихпідприємствУкраїни.

В тренді
Дощі та мокрий сніг в Карпатах: в Україні різко зіпсується погода (карта)

Спеціалізований броньований автомобіль "Козак-2" ПСЗА-5 (Панцеровій Захист Спеціалізованіх автомобілей 5 класу) призначений для перевезення особового складу, зразків озброєння, військових вантажів і майна за всіма типами доріг і місцевості; проведення тактичних операцій, таких як патрулювання, супровід транспортних засобів під час виконання спеціальних завдань; передачі розпоряджень і забезпечення зв'язку; вогневої підтримки особового складу в бою, а також для захисту екіпажу і вантажу, особового складу від вогню стрілецької зброї калібром 7,62 мм, осколків боєприпасів і мін.
Функціїзабезпеченняарміїбронеавтомобілем"Козак-2"ПСЗА-5покладенінаЦентральнеавтомобільнеуправлінняЗСУкраїни.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...