Центр Біржових Технологій: спростування попередження НКЦПФР — справедливість повинна перемогти

16 травня 2019, 09:00

PR

Центр Біржових Технологій — консалтингова група компаній, місія якої полягає в підвищенні фінансової грамотності українців, їх знайомство з фінансовими ринками, навчанні трейдингу та інвестуванню. 25 квітня в Інтернеті з'явилася інформація Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), що дискредитує діяльність ГК "Центр Біржових Технологій". Спростування подібних звинувачень — справа честі для компанії, яка надає консалтингові, а не брокерські послуги.

Спростування інформації НКЦПФР: ЦБТ відповідає на всі "звинувачення" на прес-конференції в УНІАН

Керівництво компанії негайно відреагувало на заяву Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, відправивши офіційний лист і записавши відеозвернення голови групи компаній ЦБТ Богдана Троцько. Спростування розміщено на офіційному сайті і на сторінках компанії в соцмережах.

Відповідь керівництва компанії Центр Біржових Технологій НКЦПФР — лист, відеозвернення, прес-конференція

Прес-конференція в УНІАН представників ГК Центр Біржових Технологій — спростування всіх звинувачень, висунутих НКЦПФР. Як зазначив керуючий партнер компанії Максим Рудік: "Ми надаємо консалтингові послуги. А для здійснення торгових операцій на фінансових ринках необхідний брокер". Для консалтингу не потрібна ліцензія НКЦПФР. ЦБТ — НЕ брокер, тому не потрапляє під юрисдикцію Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Керівник столичного офісу ЦБТ Дмитро Крупенко акцентував увагу на тому, що рекламна кампанія ведеться у всіх містах України, де є офіси ЦБТ. Вона не суперечить Закону України про рекламу і не вимагає дозволу НКЦПФР. А всі керівники і експерти компанії — публічні люди, які проводять семінари і тренінги в фізичних офісах і активно представлені онлайн.

Як заявляє НКЦБФР, Центр Біржових Технологій користується послугами закордонного хостера, зареєстрованого в Фінляндії. "Послуги із забезпечення діяльності домену ЦБТ надаються компанією OVH Hosting, зареєстрованій у Франції, а не в Фінляндії", — зазначив керівник ЦБТ-Чернівці Дмитро Ротар. Мабуть, був проведений недостатньо ретельний аналіз діяльності ЦБТ. Спростування стосується і звинувачень в бажанні зберегти анонімність. Вибір зарубіжного хостера, кращого в Європі, був продиктований виключно міркуваннями безпеки компанії і клієнтів.

ЦБТ ініціює безліч соціальних проектів. В рамках співпраці з ВУЗами для студентів проводяться безкоштовні семінари, лекції з фінансової грамотності, навчання за програмою "ЦБТ Беластіум". Керівник львівської філії Олена Якубовська розповіла про благодійний проект "Допоможи", в рамках якого надається допомога багатодітним сім'ям, дітям з неповних сімей і сиротам, пенсіонерам, людям з важкими медичними діагнозами, біженцям і ветеранам АТО.

Захист репутації ЦБТ: спростування всіх звинувачень НКЦПФР керівництвом компанії

Важливо для ЦБТ: спростування недостовірної інформації про діяльність компанії

Прес-конференція провідних фінансових експертів групи компаній ЦБТ, спростування "попередження" НКЦПФР на офіційному сайті і в соцмережах зайвий раз підтверджує, що компанія працює відкрито. На закінчення керуючий партнер компанії Максим Рудік зазначив, що прес-конференція — це відповідь на інформацію, яка дискредитує ЦБТ, вводить в оману клієнтів компанії і громадян України. Він висловив надію, що НКЦПФР дасть офіційне спростування своєї публікації.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти