Донецьк, Goodbye: вирок Надії Савченко і російська глибинка

10 квітня 2016, 05:50

Журналіст зняв розгромний фільм про російський Донецьк

УкраїнськийжурналістБогданКутєповзнявдокументальнийфільмпро суднад українськоюльотчицеюНадієюСавченко,атакожпроросійськийДонецьк,девідбувавсяцейсуд.Відеоопублікованонаканалі "Громадське.ТВ" на YouTube.

"Здавалосяб,звичайнемаленьке містечкозросійськоїглибинки,алевоно вжебільшерокустаєепіцентромновинзросійсько-українськоївійни.Тому-тосаметутвирішилипроводитипроцеснадукраїнською військовоюНадієюСавченко.Ікоженразназасіданняхвсебільшеібільшедипломатів,юристів,журналістів",-пишеБогданКутєповнасвоїй сторінці в "Фейсбук".

Однізгероївфільму-параросіян, що вантажать гнійвтачкуічиявулицявмістіпроходитьбуквальночерезтериторіюУкраїни."Цяколоритнапарочка-якакторизфільмівКустуріци.АлевростовськомуДонецькутакий "сюр" -всюди",-зазначивКутєпов.Такожу фільміфігуруютьтакіросійськіпропагандисти,як"геройНоворосії"ГремФілліпсіСергій"Топаз-Дай-команду"Рульов.

Реклама

"Тутпереважнабільшістьтількийжилазконтрабанди.Тепертаксисти,власникиготелівікафезінтернетомвцентріперебиваютьсявідсудудосуду.Іосьужей останнєзасідання.Зачитування "вироку" розтягнулосянадвадні.Цеостаннідвадніактивного життя,післяякихросійськийДонецькзновубуденудьгувати,поки незакінчитьсявійнавДонецькуукраїнському.ЯктількиДонбаспочневідроджуватися,ростовчанамзновуможнабудепоступовоповертатисядо контрабанди",-продовжуєжурналіст.

https://youtu.be/tWTLN0b0hes – "Нормально живемо! Не скаржимося!" – каже росіянин, чия вулиця проходить буквально через ...

Опубліковано Bohdan Kutiepov 7 квітня 2016 г.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти