Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Донецьк знову залишився без мобільного зв'язку

20 листопада 2018, 16:15

Станіслав Донець

"Поломки на лініях" чарівним чином лагодяться до кінця всіх церемоній

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

У вівторок,20 листопада,вДонецькуііншихокупованихнаселенихпунктахДонбасузновувідсутнійзв'язокукраїнськогооператораVodafone.Часткововінпробиваєтьсянаоколицях,алевбільшості своїйжителіповідомляють,щозв'язоквцентріДонецька"лежить".

Пов'язують"раптові"проблемизт.зв.навгурацієюглавиДНР"
, що проходила в Донецьку.

"Точнотаксамо було івдень"виборівглави"-зранкуVodafone"ліг"імайжедовечора.Думаю,тутте ж саме-відключаютьзі страху.Раптом"диверсанти"потелефонубомбунаведуть!Хоча,якпоказаложиття,бойовиківліквідуютьбезвсякихтелефонів,-розповівжительДонецькаОлександр Смирнов.-Офіційнонамповідомляютьпро поломкиналініях,алевоничарівнимчином лагодяться докінцявсіхцеремоній".

Якщоранішевідсутністьукраїнського мобільногозв'язкувДонецькурозцінюваласяяккатастрофа,тозараздонеччанизітхнувшикажуть,що"поломки"стализвичайною справою,до якоїдовелосязвикнути.

"Звичайно,люди похилого вікубоятьсянайбільше-втакіднідо них неможутьдодзвонитисярідні,не приходятьСМСзбанкуабоПенсійногофонду.Все,щоможна-перенесливінтернет,навчилибатьківкористуватисяскайпом,вайбером,іншимимессенджерами.ПіслятогояктримісяцісиділибезVodafone,хочешне хочешдовелосявикручуватися.Алеядумаю,сьогоднівсезапрацюєдовечора-"коронація"закінчилася,можнавжевключати",-іронізуєСмирнов.

Нагадаємо, що раніше сайт "Сегодня" повідомляв про фейкові "вибори" в ОРДЛО, де голосували за їжу під дулами автоматов .

Реклама

Також нагадаємо, в день псевдовиборів на Донбасі відключили зв'язок українського оператора . ЖителіДонецькапоскаржилисянавідсутністьзв'язкуімобільногоінтернету.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...