Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Бійка в Раді, як вид політичної боротьби: правила "бійцівського клубу"

23 грудня 2018, 14:20

Сайт "Сегодня" зробив відеоподборку яскравих бійок і бійок нардепів у залі парламенту і на телеефірах

Останнявцьомуроцісесіяпарламентузапам'яталасяяскравоюбійкою,алецебулане єдинабійкаміжнардепами.Яквідомо, 20 грудняпід часпленарногозасіданняВерховноїРадипрямобілятрибуни побилися нардепи Нестор Шуфрич і Юрій Береза. Убійкувтягнулисяй іншідепутати,відстоюючи"правотуопонентів".

Алеякщозгадатибільш-меншяскравімоменти,томожнауявити,щовсевідбувається,якв"бійцівськомуклубі",вякомувиступаютьвосновному"спортсмени-любителі",якіне протипомахатикулаками.Інодівиходилодуженавітьвидовищно.

Чого вартий професійний удар нардепаЮрія Бойка,завданий Олегу ЛяшкунапогоджувальнійрадіРади.

Реклама

Або атака ВолодимираПарасюканазаступника начальникаГоловногоуправлінняпоборотьбізкорупцієютаорганізованоюзлочинністюСБУВасиля Пісного,післяякоїПарасюкапрозвали"Вова-нога".

В тренді
Ніхто не ображається: голова санаторію в Нових Санжарах розповів нам подробиці перебування евакуйованих з Китаю

Вартовідзначити,щосутичкиміждепутатамивідбуваютьсяне тількивзалізасіданьпарламенту,колийдуть"стінканастінку",алеінапаефірахтелеканалів,якнаприкладвідомабійкатогожВолодимираПарасюкаіОлександраВілкула.

До українськихнардепіввсівідносятьсяпо-різному,взалежностівідполітичнихпереконань.Алеосьу чомународнимдепутатамне відмовиш-такцевумінніепатуватиівеселитипублікусвоїмиспробамивиявитибійцівськінавички.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...