Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Фантастика про хлопчика і історія про корабель "Черкаси": Гройсман анонсував вихід українських фільмів

17 червня 2018, 16:18

Український кінематограф за останні роки зробив величезний стрибок, зазначив глава уряду

СкоровкінотеатрахУкраїниз'являтьсявпрокатіновіфільмиукраїнськоговиробництва-військовадрама,трилеріфантастика.Про цеповідомиввFacebookпрем'єр-міністрВолодимирГройсман.

Зайогословами,стрічкивийдутьвпрокатвжецього літа,астворенівонивсеза підтримкиуряду.

"Я гордий тим, який величезний стрибок зробив український кінематограф за останні роки", – написав Гройсман
.

  • Військова драма "Черкаси" цеісторіяукраїнськоговійськовогокорабля,якийросійськийфлотзаблокувавнаозеріДонузлавприанексіїКриму.
  • Трилер "Жінка на війні". Стрічкапро жінку,якаведеодиночнувійнузісландськоюалюмінієвою промисловістю.Алеїїсміливаопераціяпідзагрозою,аджевонаотримуєдовгоочікуванийдозвілнаусиновленнядівчинкизУкраїни.(Фільмстворено у копродукціїУкраїни,ФранціїтаІсландії.СтрічкавжеотрималанагородувКаннахзакращумузику).
  • Фантастичнаісторія"Бобот та енергія Всесвіту".Фільмпро хлопчика,якийзаводитьдружбузтрансформаторноюбудкою.Вонанесподіванооживає.Тепердрузямдоведетьсяразомрятуватисвітвідкатастрофи.

1529241391.7961

Реклама

Нагадаємо,вУкраїнікількамісяцівтомувжевипускавсявпрокатфільм"Сторожовазастава".Нещодавносталовідомо,щоукраїнське фэнтезі покажуть на Шанхайському міжнародному кінофестивалі.

Крім того, за український екшен "Захар Беркут" береться Голлівуд. Кіноекспертине втручатимутьсявтворчийпроцес,алишезабезпечатькомунікаціюзміжнароднимакторськимскладомстрічки.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...