Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Дешевий і цікавий літній відпочинок: куди українців пускають без віз

7 травня 2016, 09:12

Олександр Литвин

За словами експертів, найбільше українців поїдуть до Туреччини

Кількість українських туристів у Туреччині значно збільшиться. Фото: архів

Кількість українських туристів у Туреччині значно збільшиться. Фото: архів

Украинцы, як заявляють європейські дипломати,внайближчі місяціподорожувативЄСбезвізне зможуть.Єврокомісіябудемінімумтримісяцірозглядатиможливістьлібералізаціївізовогорежиму.Сайт"Сегодня.ua"з'ясовував,деукраїнцізможутьвідпочитивлітку,івякікраїниможнапотрапитибезвіз.

"РікУкраїнивТуреччині":девідпочиваютьукраїнськітуристи

За даними Державної служби статистики, кількість українців, які в туристичних цілях відвідують інші країни, зростає з кожним роком. Так, якщо в 2010-му році кордон перетнули 1,2 млн осіб, то в 2015-му – 1,6 млн. При цьому в сегменті внутрішнього туризму спостерігається зворотна динаміка. У 2010-му році в Україні, за даними Держстату, налічувалося 649 тис. внутрішніх туристів, а в 2015-му – лише 357 тисяч. Туроператори пояснюють, переломним моментом стала анексія Криму. Кількість українців, які відпочивають на півострові, скоротилася в кілька разів. А ті, хто продовжив відвідувати Крим, статистикою не враховуються.

"Ті,хтозвиккоженвідпустку,наприклад,відпочиватинаморе,продовжатьцеробити.Українці,якілюблятьКрим,всеоднотудиїздять.ДеякітепервідпочиваютьвОдесі.ЄунасіАзовськеморе,тамтежвминуломуроці,у порівнянніз 2014-м,спостерігаласяактивізаціятуристичнихпотоків",-розповідаєспівробітникодногозвеликихтурагентствНаталія.

Директортуристичногоагентства"Поїхализнами"ОлегКуликупевнений,туристичнийбізнесвУкраїніоживає.Уцьомуроцікількістьтуристів,на думкуексперта,будезначновище,ніжвминулому.

"Якщоговоритипро відпочинокзакордоном,унасцейрікбудерокомУкраїнивТуреччині.Кількістьтуристіввцьомунапрямкузбільшитьсянадесяткивідсотків.Туркиістотнознизилиціничерез те,щопропалиросійськітуристи.Їмпростодіватися нікуди,вонизнижуютьціни.Заразза500-600доларівможнаудвохнатижденьполетітивТуреччину.Влітку,напевно,буде600-800доларівнадвох",-розповідаєОлегКулик.

"ЦейрікбудерокомУкраїнивТуреччині.Кількістьтуристіввцьомунапрямкузбільшитьсянадесяткивідсотків.Туркиістотнознизилиціничерез те,щопропалиросійськітуристи.Їмпростодіватися нікуди,вонизнижуютьціни.Заразза500-600доларівможнаудвохнатижденьполетітивТуреччину.Влітку,напевно,буде600-800доларівнадвох",-розповідаєОлегКулик.

Якінапрямкинайбільшекористуютьсяпопитомв українців*:

Туреччина   –  7500 – 8000 гривень
Болгарія – 4900 – 5500 гривень
Єгипет – 8000 – 8600 гривень
Кіпр -  8500 – 9000 гривень
Чорногорія – 7000- 7500 гривень
Греція – 5600 – 6000 гривень
Іспанія – от 10 000 гривень

*наведенісередніцінинавідпочинокдляоднієї людинина6ночей(зхарчуванням,проживанняміперельотом)

Турагентипояснюють,українцінайчастішеподорожуютьдо країнзбезвізовимрежимом.Прицьомуважливо,щобперелітвтакукраїнуобходивсянедорого.Наприклад,вБразилії,якуможнаїздитибезвіз,українцілетятьнавідпочинокдуженеохоче-тількинапереліттудиіназаддоведетьсявитратитиблизько2тисячдоларівзлюдини.

"Є,звичайно,іті,хтоможесобідозволитивідпочитивБразилії.Але!Коштуватицебудеблизько5 тисячдоларівнадвох.Безперельотутуркоштує,наприклад,500доларівнадвох.Азперельотом- 4500доларів",-розповідаєтурагентНаталя.

"Є,звичайно,іті,хтоможесобідозволитивідпочитивБразилії.Але!Коштуватицебудеблизько5 тисячдоларівнадвох.Безперельотутуркоштує,наприклад,500доларівнадвох.Азперельотом- 4500доларів",-розповідаєтурагентНаталя.

В тренді
За добу в Україні виявили понад 90 заражених коронавірусів: нові дані МОЗ

ОлегКуликрадить,українці,якимнабридлипопулярнікурортивТуреччинііЄгипті,можутьвідпочитивАлбанії-такапоїздкаможеобійтисяв300євро."Албанія-новинкаминулогосезону.Вонане користуєтьсяпопулярністю,малохтотамбув.Алетамможнавідпочивати,ідляукраїнцівдієбезвізовийрежим",-розповідаєдиректорвеликоготурагентства.

Кудипоїхатибезвіз

ЯкповідомляютьвМіністерствізакордонних справ,українцібезвізможутьподорожуватив38країнсвіту.Своїкордонивідкрили:Азербайджан,Албанія,Аргентина,Барбадос,Білорусь,БосніяіГерцеговина,Бразилія,Вануату,Гаїті,Гватемала,Гондурас,Гонконг(Китай),Домінікана,Еквадор,Казахстан,Малайзія,Мікронезія,Монголія,Нікарагуа,Палестина,Панама,Парагвай,Перу,РФ,Сальвадор,Самоа,Свазіленд,СейшельськіОстрови,Туреччината ін.

Щеврядікраїн(Болівії,Єгипті,Бурундіта ін.)візиможнаотриматипоприїздувкраїнупрямоваеропорту.

Детальніше-вінфографіці"Сегодня.ua"

__-02-01-01

Внутрішнійтуризм:"Все,щопотрібно,єпоруч"

Туроператорикажуть,об'єктивнооцінитикількістьвнутрішніхтуристівскладно-українцірідкокупуютьпутівкиікористуютьсяпослугамитурагентствдлятого,щоб,наприклад,відпочитивПриморську."Більшістьпросто некупуютьсобіпутівки!ЇдутьвОдесу,наАзовськеморе,абонавітьвКарпати,орендуютьсобіжитлоівідпочиваютьбезпутівок",-розповідаєНаталя.

При цьому туроператор відзначає, все більше українців замість Криму віддають перевагу відпочинку в Туреччині. Екс-міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв розповідає, раніше щорічно Крим відвідували 6 млн туристів, 4 млн з них – українці. А за підсумками минулого року, в Криму побували всього 1,5 млн осіб. "Якщо менше 2.2 млн туристів – це вже катастрофа для економіки, тому що це нижче собівартості. Здравниці, санаторії та пансіонати були націоналізовані і в принципі постраждали з точки зору завантаження менше. А ось сегмент – приватні готелі, пансіонати – зазнав краху", – розповідає екс-міністр.

Туроператор Оксана вже кілька років займається просуванням внутрішнього туризму. Дівчина впевнена, для того, щоб з'їздити на море або побувати в горах, не потрібно витрачати сотні доларів на переліт – все це є поруч. "Так, звичайно сервіс ще не на тому рівні. Але є і відмінний сервіс. Якщо не користуватися нашими курортами, то і сервіс буде залишатися не на дуже високому рівні. У нас є чудові міста: Умань, Львів, Одеса – в них можна їздити хоч цілий рік! Я працюю в основному зі студентами, з сімейними парами, які з патріотичних міркувань хочуть більше дізнатися про Україну. У нас, наприклад, всього за 600 гривень можна купити тур вихідного дня до Львова!", – розповідає туроператор.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...