Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Кабмін продав ще 18 авто Mercedes і Volkswagen чиновників

4 серпня 2014, 16:22

Христина Коновалова

Ціна "Мерсів" стартувала з 51-142 тис. грн (без ПДВ), а Volkswagen - з 61-154 тис. грн (без ПДВ)

/ Фото: Олександр Яремчук

Сьогоднівідбувся третійаукціон з продажукабмінівськихавтомобілів, який,нагадаємо,уряд почавнавесні,врамкахпрограми зекономії коштів.Напродаж виставили38лотів:левовучасткув спискусклалиMercedes (12авто) іVolkswagen (19авто).Ціна"Мерсів"стартувала з51-142тис.грн (безПДВ),а Volkswagen- з61-154тис.грн (безПДВ),взалежностівід стануавто.У ходіторгівбулопродано18автомобілів на загальнусуму1,657 млнгрн (зПДВ).Непродані20автолотов,швидше за все,будуть виставленіначетвертомуаукціоні- черезмісяць-півтора.

На думкудиректораАТПСекретаріату КабмінуСергіяЧигвинцева,що відбувсяаукціон "потягне" на "четвірку": "Успішнимне можу назвати,адже другийаукціон принісдержскарбниці2,773 млнгрн.Думаю,повноцінноїрозпродажуурядовогомайназаважаєскладна ситуаціявкраїні- заразтоваритривалого використаннягромадяникупуютьнеактивно".НааукціонібільшепродавалисяVolkswagen (12штук),а не"Мерси"(6штук),хочастартова цінаостанніхбула нижчою."Людинамагаються купуватимашиниз меншим об'ємом двигуна",- пояснюєЧигвінцев.

Переможціторгівраді своїмпокупок.не очікувала,що в нашій країнітаке можливо.ЗайшланасайтКабміну,зареєструваласяна біржі,приїхала,подивиласянаавто ікупила.ВибралаVolkswagen.Якупилаавтоза $8тис.,аце десьна 10-20%нижче середньоринковоївартості($10-12 тис.)",- розповіланамводійз20-річнимстажемЛюдмилаДзядовічіз Хмельницької області.

[LINKED_ARTS]

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...