Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Кабмін створив Національну громадську телерадіокомпанію

7 листопада 2014, 18:04

Повноваження з управління корпоративними правами держави здійснює Державний комітет телебачення і радіомовлення

В Україні з'явиться суспільне телебачення. Фото: companion.ua

В Україні з'явиться суспільне телебачення. Фото: companion.ua

КабінетМіністрівУкраїниприйняврішення про створенняпублічногоакціонерноготовариства "НаціональнагромадськателерадіокомпаніяУкраїни".Згідно з відповідною постановою,100%ПАТ"НаціональнагромадськателерадіокомпаніяУкраїни" належить державі.Про цеповідомляє прес-служба КМУ.

"Такожвстановлено,що статутнийкапіталтоваристваформуєтьсязарахунокмайнаНаціональноїтелекомпанії,Національноїрадіокомпанії,Державноїтелерадіокомпанії "Всесвітняслужба "Українське телебачення і радіомовлення",Державноїтелерадіокомпанії"Культура",обласнихдержавнихтелерадіокомпаній,Державноїтелерадіомовноїкомпанії "Крим",державнихорганізацій "Київськадержавнарегіональнателерадіокомпанія", "Севастопольськарегіональнадержавнателерадіокомпанія",Криворізькарегіональнадержавнателерадіокомпанія "Криворіжжя", "Новгород-Сіверськарегіональнадержавнателерадіокомпанія"Сіверська"та Українськоїстудіїтелевізійнихфільмів "Укртелефільм",що ліквідуються.

Повноваженняз управліннякорпоративнимиправамидержави щодосуспільстваздійснює Державнийкомітеттелебачення ірадіомовлення",- йдетьсявповідомленні.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...