Як оформити "шлюб за добу" в Україні

19 серпня 2018, 05:20

Оксана Половіна

Щоб не чекати визначений стандартною процедурою місяць потрібен паспорт і оплата мита


Не хочуть чекати місяць. Послуга "Шлюб

Не хочуть чекати місяць. Послуга "Шлюб

"Як оформити "Шлюб за добу"?" — Аліса Прилипко, м. Київ.

Відповідає Олена Сукманова, заступник міністра юстиції з питань держ. реєстрації:

"УжедварокиМіністерствоюстиціїнадаєможливістьвсімбажаючимодружитисяза24годинизавдяки послузі "Шлюбзадобу".Якщовивжевизначилисязі своєюпароюі нехочетечекатимісяцьза стандартною процедурою,виможетеодружитисяабовденьподачізаяви,абонанаступнийдень.Заразцяпослугадоступнав67населенихпунктахУкраїни.Зповнимспискоммістіконтактамиорганізаторівможнаознайомитисянаголовній сторінціМін'юсту:https://minjust.gov.ua/m/de-zareestruvati-shlyub-za-24-godini

Дляцьогопарінеобхіднопред'явитипаспортгромадянинаУкраїни,паспортнийдокументіноземцяабодокумент,що посвідчує особубезгромадянства.Уразіякщозаявникомєіноземецьабоособабезгромадянства,додаєтьсядокумент,що підтверджуєзаконністьйогоперебуваннянатериторіїУкраїни,аякщохтось ізпариранішебув одружений,тодокументи,що підтверджуютьприпиненняпопередньогошлюбуабовизнанняшлюбунедійсним.

В тренді
Холодний циклон мучити буде недовго: синоптик розповіла, коли потеплішає

Реклама

Послуга "Шлюб за добу" є платною, вона включає суму держмита, платних послуг відділу РАЦСу, а також вартість послуг організатора держреєстрації шлюбу. У деяких населених пунктах передбачені пільги для окремих категорій громадян, наприклад, учасникам АТО. В цілому ціна державної реєстрації шлюбу з даного сервісу становить від 15 грн (для пільгових категорій) і закінчується сумами, які покривають оренду замків, музеїв, театрів, аеропортів, в яких за вашим бажанням може відбуватися церемонія одруження. Конкретну ціну варто уточнювати у організаторів у відповідному населеному пункті".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти