Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Медична мережа "Добробут" відкрила ще одне онкологічне відділення в Києві

22 травня 2019, 09:00

Новини компаній

Пацієнти можуть пройти повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань на базі медичного закладу з більш ніж 15-річним досвідом надання медичних послуг

Медична мережа "Добробут" об'єдналася з клінікою "Онко Колсантинг Центр" і розширила свої можливості щодо діагностики та лікування пацієнтів з онкологією, а також тих, хто потребує амбулаторного прийому лікарів різних профілів. Тепер у "Добробута" є два лікувально-діагностичних центри, що спеціалізуються на онкології.

Онкологічний напрямок "Добробуту"

Основна причина високої смертності від онкологічних захворювань в Україні – несвоєчасне виявлення хвороби. Українці звертаються до лікарів вже на III-IV стадіях, коли лікування стає дуже трудомістким і дорогим і не гарантує позитивного результату. При цьому успіх лікування на I-II стадіях – більше 90%.

Реклама

Понад рік тому в медичній мережі "Добробут" відкрився напрямок онкології, основна місія якого – змінити ставлення людей до даного захворювання і довести, що рання діагностика подовжує життя. Тепер будь-який пацієнт може пройти повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань на базі медичного закладу з більш ніж 15-річним досвідом надання медичних послуг.

"Рішення про відкриття нового напрямку базувалось на потребі пацієнтів отримувати якісну і своєчасну діагностику в комфортних умовах приватної медустанови. Відділення оздоблене сучасним діагностичним обладнанням, необхідним для постановки максимально точного діагнозу, що сприяє виявленню захворювання на ранніх стадіях і значно підвищує шанси на одужання", – розповів Кирило Бурмич, онкохірург, заступник головного лікаря медичного центру "Добробут".

Команда прогресивних, талановитих фахівців і потужна діагностична база – це єдині правильні інвестиції, вважають в "Добробуті". Тепер, завдяки інвестиційному партнерству з "Онко Консалтинг Центром", медичний центр "Добробут" зможе забезпечити максимально високий рівень діагностики і проведення подальшого необхідного лікування для пацієнтів.

Крім діагностики, Клінічний центр Онкології "Добробут" надає своїм пацієнтам можливість проходження медикаментозного лікування (хіміо-, таргетної та імунотерапії) на базі стаціонарного відділення, в якому є комфортабельний зал та палати. Медичний центр здійснює допомогу пацієнтам з онкологією в режимі 24/7, що є рідкістю для України.

Реклама

Операційний блок на базі центру на Севастопольській площі оздоблений сучасним обладнанням, яке дозволяє проводити операції будь-якої складності з використанням малоінвазивних методів. Операції роблять найкращі хірурги-онкологи країни, потрапити до яких дуже складно, а у пацієнтів "Добробуту" є можливість консультуватися і отримувати подальше лікування у цих лікарів.

У 2021 році планується відкриття ще одного корпусу, що спеціалізується на онкології в медичній мережі "Добробут".

Важливість ранньої діагностики

Точна і своєчасна діагностика – єдиний спосіб звести негативні наслідки онкологічного захворювання до мінімуму.

Реклама

Фахівцями медичної мережі "Добробут" був розроблений і впроваджений унікальний тест, який на базі досвіду спеціалістів та міжнародних практик дозволяє за допомогою спеціальної анкети допомогти виявити генетичну схильність і інші фактори, щоб зрозуміти, чи потрапляє людина в групу високого ризику, а також які діагностичні обстеження їй необхідно пройти.

"На жаль, навіть здоровий спосіб життя не завжди може вберегти людину від онкології. Фактори, через які людина може захворіти – генетична схильність та вік, про що люди іноді просто не знають. Виявити їх допоможе досвідчений лікар. А єдиний спосіб уберегти себе і своїх близьких – регулярно проходити обстеження для ранньої діагностики та своєчасного лікування. Донести важливість регулярного обстеження, а також допомогти навчитися усвідомлено підходити до свого здоров'я та здоров'я своїх близьких – наша основна місія", - поділився Кирило Бурмич.

В тренді
Коронавірус в Україні: статистика за 26 травня і останні дані про карантин

Що таке скринінг?

Для раннього виявлення онкологічних захворювань регулярно проводять ряд діагностичних заходів, так званий скринінг. Скринінг – це виявлення онкологічних захворювань в загальній популяції здорового населення. Потрібно розрізняти скринінг і ранню діагностику. Останнє – це виявлення захворювання на ранніх стадіях при виникненні перших симптомів.

Наприклад, скринінг для діагностики раку молочної залози містить в собі огляд мамолога, УЗД і мамографію. Мамографію рекомендовано проходити кожній жінці після 45 років раз в 2 роки, а після 55 років – раз на рік. Що стосується жінок молодше 45 років, то їм рекомендовано УЗД молочних залоз, а мамографія тільки в разі, якщо є генетична схильність (хворів хтось із родичів).

Пакет діагностичних послуг, що входять в скрінінг, заснований на міжнародних стандартах і є обов'язковим для проходження в багатьох європейських країнах як профілактика раку. Наприклад, в країнах, де скринінги були впроваджені в обов'язкові програми профілактичного огляду, збільшилась кількість успішного лікування раку шийки матки, раку молочної залози, раку товстої кишки та легенів.

У "Добробуті" скринінги впроваджені в загальні чек-апи програми здоров'я.

Діагностичні можливості Клінічного центру Онкології  "Добробут"

Об'єднання з клінікою "Онко Консалтинг Центр" розширює можливості пацієнтів в отриманні якісної діагностики. Тепер в арсеналі Клінічного центру Онкології  "Добробут" спільно з "Онко Консалтинг Центром" буде сучасне надточне діагностичне обладнання експертного класу для проведення 36 видів різних обстежень.

Один з найбільш точних і безпечних способів діагностики онкологічних захворювань є магнітно-резонансна томографія. У Клінічному центрі Онкології  "Добробут" єдиний в Україні новітній МРТ апарат TOSHIBA Vantage Titan 1.5T, який, завдяки своїй конструкції, дозволяє проводити діагностику людині масою тіла до 200 кг. У більшості клінік і діагностичних центрів використовуються більш застарілі моделі, які розраховані на вагу не більше 150 кг.

Не менш важливою в діагностиці онкологічних захворювань є комп'ютерна томографія. На відміну від "звичайного" рентгена КТ обстеження дає можливість точно встановити локалізацію пухлини, побачити її щільність і припустити, який характер утворення. У "Добробуті" використовують комп'ютерний томограф TOSHIBA  Aquilion One. Його унікальність в тому, що при проведенні дослідження лікарі отримують 640 зрізів зображення анатомічного об'єкта з товщиною зрізу 0,5 мм. Завдяки цій роздільній здатності апарату можна виявити навіть мінімальні зміни в організмі.

У Клінічному центрі Онкології "Добробут" використовують сучасне ендоскопічне обладнання фірми Olympus, яке забезпечує чітке зображення і дозволяє ефективно виявляти пухлини. А новітній мамограф HOLOGIC SELENIA Dimansions виробництва США дозволяє візуалізувати найдрібніші новоутворення розміром від 50 мкм, що сприяє виявленню захворювання молочної залози на ранніх стадіях.

На базі Клінічного центру Онкології  "Добробут" будуть проводитися і інші сучасні діагностичні процедури, такі як відеоцістоскопія і Fusion біопсія під УЗД/КТ контролем.

Тактику лікування визначає лікарський консиліум

Час відіграє важливу роль у лікуванні онкології. Тому, поряд з важливістю ранньої діагностики, не менш важливим є вибір правильної тактики лікування.

"Добробут" є одним з небагатьох медичних центрів в Україні, де впроваджено стандарт проведення онкологічного консиліуму, до складу якого входять провідні онкологи Києва з міжнародним досвідом і визнанням. Унікальність цього підходу в тому, що навіть в світовій практиці мультидисциплінарні комісії – рідкість, в той час як для "Добробуту" – це обов'язковий золотий стандарт.

Мультидисциплінарна комісія надасть консультативний висновок провідних фахівців країни про кожен конкретний випадок, а також дасть рекомендації в розробці персональної тактики лікування. Тільки консиліум вирішує, наприклад, бути операції чи ні – самостійно жоден хірург такого рішення прийняти не може. Кожен онкопацієнт "Добробуту", незалежно від стадії захворювання, проходить онкологічний консиліум, щоб обрати найкращу опцію для лікування.

Завдяки консиліуму пацієнт значно економить кошти, а головне – виграє час.

Фахівці Клінічного центру Онкології  "Добробут" стверджують: онкологічні захворювання – не вирок. Сучасне обладнання, рання діагностика, кваліфікований персонал, кращі світові методики лікування, досвід лікарів і командні дії – необхідні умови для збереження здоров'я і життя пацієнтів з онкологією, вважають в "Добробуті".

Пройдіть тест, спеціально розроблений онкологами Клінічного центру Онкології  "Добробут", на визначення схильності до онкозахворювань та групи ризиків.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...