Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Від торгівлі людьми вже постраждало понад 230 тис. українців

24 листопада 2018, 07:28

Анастасія Іщенко

За перші шість місяців 2018 р поліція зафіксувала 186 фактів торгівлі людьми

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Рабство,торгівлялюдьми-всецевнаш часздаєтьсянастількинеприродним,щоскладноповірити,щоцеіснуєісьогодні.Деякі,можливо,думають,нібиісторіязрабствомдляУкраїнизакінчиласящев19столітті,зі скасуваннямкріпосногоправа,алестатистикаговоритьпро зворотне.

Тількизарокинезалежностіжертвамиторгівлілюдьмистали понад230тис.осіб(даніМіжнародноїорганізаціїз міграції).Анещодавномиписалипро те,щоза перші шість місяців цього року поліція зафіксувала 186 фактів торгівлі людьми, з яких 108 – это сексуальна експлуатація.

Уновинахнерідкоз'являєтьсяінформаціяпро схемиторгівлілюдьми,зниклихгромадян,невдаліпоїздкиназаробіткизакордон тощо.Наприклад,нещодавно повідомлялосяпро те,щопід Одесою тримали 100 осіб в трудовому рабстві. Їхзмушувалипрацюватипо13годин,атих,хтобувзцимне згоден,простобили.А в Польщі затримали місцевого "бізнесмена", який перетворював українців, які приїхали на заробітки, в рабів. Упрацівниківзабиралидокументи,азарплатуізовсім неплатили,абожвиплачувалимізернісуми.

Опинитисявтакій ситуаціїможемайжекожен.За данимидослідження компанії GfK Україна, 17%населенняпогодилосябпрацюватизакордономбезофіційногопрацевлаштування.Ацеозначає,щомайжекоженп'ятийукраїнецьперебуваєвзоніризику.Аджесаменелегальне працевлаштуваннявіншихкраїнахдужечастообертаєтьсятакимиплачевнимиситуаціями.

В тренді
Коронавірус в Україні: статистика за 8 квітня і всі подробиці з регіонів

"Відповідно до статистики Національної гарячої лінії з питань попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації громадської організації "Ла Страда-Україна" за поточний рік, з січня по вересень було отримано 16 550 дзвінків (на короткий безкоштовний номер на території України – 116 123 ). Можна сказати, що десь 15% від усіх дзвінків стосувалися саме проблеми торгівлі людьми. 50% з них стосувалися працевлаштування за кордоном. Люди зацікавлені в роботі за кордоном, тому ця тема досить актуальна зараз", – розповідає в коментарі сайту" Сегодня "Тетяна Татуревич, експерт правозахисної громадської організації "Ла Страда-Україна".

Такожвідомо,щозсічня по червень2018рпредставництвоМіжнародноїорганізаціїз міграціївУкраїнівиявилоінадало допомогу582особам,якіпостраждаливідторгівлілюдьмиісталижертвамитрудовоїтасексуальноїексплуатаціїв23країнах.

Більшдокладнопро те,яквберегтисебеісвоїхблизькихвідрабства,читайтевматеріалісайту "Сегодня": Рабство в Україні: що потрібно знати про злочинні схеми і як від цього вберегтися.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...