Скільки коштує підготуватися до Хелловіну в Україні

28 жовтня 2018, 07:00

Христина Коновалова , Ірина Крикуненко

Костюми майже 800 грн, в тренді - Бетмени і медсестри

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Менше тижнязалишилосядонайстрашнішогосвятавроці-Хелловіна,якийукраїнціразому всьомусвітомвідзначать31 жовтня.Магазинитаторговіцентривцьомуроцібуквальнозаваленівсілякимдекоромітематичнимикостюмами,аукраїнцізкожнимрокомпочинаютьсвяткуватиДеньвсіхсвятихвсемасштабніше."Сегодня"дізналася,у скількивцьомуроціобійдетьсяповнийбоєкомплектнасвятоіщопропонуютьукраїнцямритейлери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стандарт

За данимимаркетплейсаProm.ua,традиційнозатижденьдосвятапопитна"страшнітовари"збільшуєтьсянатретину.Алевцьомуроціажіотажбувужена початкумісяця,ів порівняннізминулимрокомв2разичастішешукаютьвонлайнікарнавальнімаски,в3разичастіше-свічки,акарнавальнікостюмиіголовніуборив5разівчастіше.Продавціпідтверджуютьтенденцію:

"Другийрікпоспільзкінцялітавідправляюпо2-3наборувденьз10свічок.ЧимближчеХелловін,тимчастішезамовляютьчорнісвічки",-розповідаєінтернет-підприємецьРоманКузьо.

Обійдетьсятакийнабірприблизнов260грн.Аосьнайдорожчіхелловінськітовари-жіночіідитячікарнавальнікостюми,атакожгримдляспецефектів.

"ДлядітейвосновномукупуютькостюмиБетмена,Людину-павукаічорніплащі-накидкизмалюнкамигарбуза.Дорослічастішезамовляютьаксесуари-перуки,маски,косметикуігримдляспецефектів.Такожвмодувходятькольоровілінзидляочейчервоногоаботигровогокольору.Середпопулярних"дорослих"нарядів-костюммедсестриіжінки-поліцейського",-відзначаютьаналітикимаркетполейсаProm.ua.

--1_46

Хендмейд

Реклама

ТакожнапередодніДнявсіхсвятихнарозхватйдутьтовариручноїроботи:за данимимайданчикиавторськихтоварівCrafta.ua,середхендмейд-виробівпопитомкористуютьсяброшкиу виглядіпавуківігарбуза,кулони та сережкизнеобробленимикамінням,атакожприкрасидляволосся.

"У порівняннізіншимисвятами,саменаХелловінв3разичастішекупуютьвінкиіобручі",-розповідаєкерівникмайданчикаОлександрЮр'єв.

Вцьомуроцівтрендіквітковівінкисинього,чорногоіфіолетовогокольорів,атакожобручіу виглядічорнихметеликів,кажанівікотячихвушок.Середновиноквприкрасах-шкірянісережкитабраслети(від150до230грн),атакожмаскизі шкіри(400грн).

"Половиназамовленьприпадаєнатовари,якіможнабудевикористовуватине тількинаХелловін,алеівзвичайному житті,-кажеЮра,-такіякчорнісукнііфутболкизпринтамиувиглядічерепів,чокеринашиюібраслетизі шкіри".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Послуги

Кількість"хелловінських"завданьнасервісахзамовленняпослугпідтверджує-українціперейнялисясвятом.

"Якщокількароків томудозаходуготувалисясамостійно,тозаразактивнозалучаютьпомічників.Мипомічаємо,щохелловінськіпослугизамовляютьнайчастішемаксимумзатиждень",-розповівкерівникKabanchik.uaРоманКірігетов.

За данимианалітиківсервісу,заздалегідьукраїнцізамислюютьсятількипротематичнийкостюмдлядітей.Запошиттяхелловінськогонарядукористувачіготовізаплатитивсередньому700грн.Вцьомуроцівтренді"космічнатематика",асередпопулярнихкостюмів-образінопланетянина.Шукаютьтакожімайстрівдляаквагримуідекораторів."Страхітливиймакіяж"замовляютьвсередньомуза150грн.

Гарбузи для малюків і декор в ТРЦ

Реклама

УкраїнцівцьомуроціприємноздивованірозмахомпідготовкидоХелловіну.

"У дітей в школі це костюмоване свято відзначають не перший рік. І раніше у нас завжди була проблема добути цікавий костюм, та й вибір в наших магазинах не особливо радував. Костюми доводилося вигадувати самим з підручних засобів або замовляти в інтернеті за кордоном, – каже киянка і мати двох дітей Тетяна Стріха. - Тепер же це свято скоро наздожене Різдво по оздобленню ТРЦ і виборі декору навіть в будь-яких магазинах. Навіть у відділах для немовлят вже висять карнавальні боді, костюми гарбузів і навіть соски-ікла для найбільш маленьких".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти