Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Смешко розповів, як буде координуватися робота новоствореного Комітету з питань розвідки

18 жовтня 2014, 10:02

  Буде створена Національна розвідувальна програма

Смешко розповів про діяльність комітету. Фото

Смешко розповів про діяльність комітету. Фото

Національнарозвідувальнапрограма, що передбачаєреорганізаціюрозвідслужб,буде створенадляздійсненнядіяльностіновоствореногоКомітетуз питаньрозвідкиприпрезидентіУкраїни,повідомивглавакомітетуІгорСмешко.

"БудестворенаНаціональнарозвідувальнапрограма.Цедокументмаксимальногорівнясекретності.Хтовцій програмібуде названийпротивником№1,цьогоза існуючимзаконодавством мине можемоговорити",-сказаввінвінтерв'ютижневику"Дзеркалотижня.Україна",опублікованомувсуботу.

У тойжечас,відзначивСмешко,значначастинатериторіїУкраїни"окупованасусідньою країною"."Невиходячи зарамкизаконупро державну таємницю,яможусказати: це неУкраїнапозначила,хтоє її основнимпротивником,або як кажутьврозвідці,хтоставнашимстратегічнимопонентом, яка країнає загрозоюнаціональній безпеці",-додавглавакомітету.

Реклама

У цьомуконтексті вінпідкреслив,що самедляреагуваннянаіснуючівикликипрезидентУкраїниПетроПорошенкоприйняв рішеннястворити такийорган."Комітет, відповідно до законуУкраїни,покликанийдопомагатипрезидентовіздійснюватиконтроль,аналіз,координацію і плануваннядіяльностірозвідувальнихорганів",-пояснивСмешко.

Відповідаючинапитання про те, чи будеНаціональнарозвідувальнапрограмаприпускатиреорганізаціюрозвідслужб,главакомітетусказав:"Цеприродний процес.Головневрозвідці- людськіякості.Зараз багатопрофесійнірозвідники,якіпопередні рокибулине затребуваніі нехотілибрати участьу корупції,готовіз почуттяпатріотизмузалишитихорошу роботуі повернутисянаслужбу державі.Потрібні новіпідходи(...)Безумовно, необхідні зміни".

В тренді
Глава МОЗ закликав не витрачати гроші на трупи, а Трамп розкритикував карантин: найяскравіші цитати тижні
Крімтого,врамкахпрограминалежить зібративоєдинослужби, відповідальні законтрольтелекомунікацій.

Щодоостаточного складукомітетуІ.Смєшкаповідомив,що йоговизначитьособистопрезидент."...З моєїточкизорудо комітету маютьвходити:Службазовнішньоїрозвідки,Головне управліннярозвідкиМіноборонирозвідкаДержавноїприкордонної служби,кримінальнарозвідкаГУБОЗМВС,Службафінансовогомоніторингу,ОперативнийдепартаментДержавноїфіскальноїслужби. Крімтого,очевидно,вкомітетінеобхіднаучастьпомічникапрезидентаз національної безпеки, одногоіз заступниківміністразакордонних справ.Такожнарішенняпрезидента -першийзаступник голови СБУі першийзаступник представникаМВС",-розповіввін.

Щостосуєтьсяналагодженняпрофесійного співробітництва таобмінуінформацією міжрозвідкоюУкраїниірозвідкамидержавНАТО,то,на думкуСмешка,щобтака роботасталаможливою,"необхідновідновитивзаємодіюміжрозвідувальними органами,якуминалагоджувалив1995-97роках".

Якповідомлялося, 8 жовтняПорошенкопідписавуказпро створенняКомітетуз питаньрозвідкиприпрезидентіУкраїниіпризначивсвого радникаСмешкайого главою.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...