Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Топ затребуваних мов програмування в 2019 році

7 листопада 2019, 10:30

Актуально

Вибір мови програмування для вивчення - не менш складний процес, ніж саме навчання

У 2019 році найбільш затребуваними стали розробники на Python, JavaScript , C # і C ++.

Python

Ця мова ідеально підходить для аналізу даних і машинного навчання. У розробці він виступає на стороні сервера. Відзначимо легкість у вивченні Python порівняно з іншими мовами. Відсутність таких обов'язкових синтаксичних елементів, як обрамлення умовних структур у фігурні дужки і установка крапки з комою в кінці виразу, дозволить розробнику в процесі вивчення і веб-розробки менше думати про синтаксис і більше – про архітектуру. Також з моменту створення мови сформувалося величезне співтовариство, тому знайти підтримку у інших розробників не становитиме труднощів.

JavaScript

Це динамічна мова програмування, яка найчастіше використовується для створення інтерактивних елементів на веб-сайтах. Всі ті елементи на сайті, з якими може взаємодіяти користувач – меню, що випадають, анімації, калькулятори і багато чого ще, – написані на JavaScript. Якщо ви хочете вивчити мову, що швидко розвивається, вибирайте JavaScript. У неї простий синтаксис, вона доступна для новачків у веб-розробці, має широке співтовариство. Велика кількість мобільних ігор, сайтів і веб-додатків, в тому числі у таких компаній, як Netflix, PayPal, LinkedIn, Uber, розроблені на JavaScript. З недавніх пір вона також стала використовуватися для розробки серверної логіки застосунків, що є ще одним стимулом до вивчення. Також у цій сфері представлені кілька великих фреймворків, які полегшують розробку і дозволяють створювати по-справжньому складні продукти.

C # і C ++

Це зразок класичного програмування. Велика кількість мов програмування містить у собі принципи C # і C ++. Саме тому існує думка, що після їх вивчення у розробника не виникне труднощів у знайомстві з іншими мовами. Сфера використання також широка: створення мікроконтролерів, мобільних застосунків, систем моделювання, ігор, нейронних мереж. Ці мови програмування активно підтримуються – велика спільнота, тисячі книг і така ж кількість форумів, що значно полегшує вивчення. Якщо при розробці десктопних і мобільних застосунків, а також інших сервісів існують підвищені вимоги до продуктивності, для проекту буде потрібний розробник на C # і C ++.

Якщо поглянути на список пропозицій щодо веб-розробки на біржі фрілансерів, можна переконатися в тому, що перелічені мови програмування знаходяться на піку популярності. Безліч замовників пропонують до реалізації свої проекти, де ви вже зараз можете показати свої навички і вміння.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...