Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Україна готує шостий позов до ЄСПЛ проти Росії

18 квітня 2018, 18:17

Україна вже подала 5 позовів проти Росії у зв'язку з анексією Криму і конфліктом на Донбасі


ЄСПЛ. Фото: Архів

ЄСПЛ. Фото: Архів

УкраїнаподаєшостийпозовпротиРосії,якийстосуєтьсяукраїнськихполітв'язнів.Про церозповівзаступникМіністраюстиціїУкраїни-Уповноваженийу справахЄвропейськогосудуз правлюдиниІванЛіщина.Про цеповідомляєтьсянасайтіміністерстваюстиціїУкраїни.

Українавжеподала5позовів
проти Росії в зв'язку з анексією Криму і конфліктом на Донбасі: дві справистосуютьсяпорушенняправлюдинивКриму,дві справи-порушенняправлюдининаДонбасі,одна справа-вивезеннядітейзокупованихтериторійдо Росії.

Такожчиновникповідомив,щовЄСПЛперебуваєблизько100індивідуальнихпозовіввідгромадянщодоподійнаДонбасі.КоментуючизаборгованістьУкраїниза рішеннямиЄСПЛ,заступникМіністраюстиціїзаявив,щотаказаборгованістьвідсутня.

Реклама

Нагадаємо,вквітні2014року українськасторонаподалапакетдокументівза фактоммасовогопорушенняРосієюправукраїнськихгромадянідержавинатериторіїКримувЄвропейськийсудз правлюдини.Упозовійдетьсяпро примусжителівКримуприйматиросійськегромадянство,про масові вбивства,викраденняіт.д.УкраїнатакожзажадалакомпенсувативідРосіїзбиткивіданексії.За попереднімипідрахунками,сумадосягне1 трлнгрн.ВсьоговЄвропейськийсудз правлюдини Україна подала п'ять великих позовіву міждержавних справах.

В тренді
Коронавірус і карантин в Україні: що відомо про хворих на 1 квітня

Сайт "Сегодня" раніше писав про те, скільки Україна хоче отримати в міжнародних судах за позовами проти РФ. Росіюможутьзобов'язативиплатитимільярдидоларівкомпенсаціїдляУкраїни.


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...