Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Україна відзначає День працівників СЕС

12 жовтня 2014, 12:50

  Свято відзначається щорічно у другу неділю жовтня

У працівників СЕС професійне свято. Фото: AFP

У працівників СЕС професійне свято. Фото: AFP

Деньпрацівників державноїсанітарно-епідеміологічноїслужби -професійне святоУкраїни.Відзначаєтьсящорічно у другунеділю жовтня, передає УНН.

Державнийсанітарно-епідеміологічнийнаглядохоплюєвсі сферижиттєдіяльностілюдини: умови проживання,роботи,харчування, відпочинку,виховання і навчаннядітей тапідлітків.Томусанітарно-епідеміологічнаслужбазаймаєключовупозиціювсистеміохорони здоров'я країни.

Державнасанітарно-епідеміологічнаслужбавже більше80років єефективною складовоюохорони здоров'я,яказабезпечуєреалізаціюдержавноїполітикиу сфері профілактичноїмедицини,стоїтьнаварті здоров'яіпрацездатностілюдей,захищаєїх віднебезпечнихінфекційнихзахворювань.

Реклама

В тренді
Два місяці дощів і один – посухи: народний синоптик розповів, який буде погода влітку

Свято встановленовУкраїні"...відзначаючивагомийвнесок працівниківдержавноїсанітарно-епідеміологічноїслужби у забезпеченнісанітарного таепідеміологічногоблагополуччя населення..." згідно з УказомПрезидентаУкраїни"Про Деньпрацівників державноїсанітарно-епідеміологічноїслужби"від 5 жовтня2004 року №1178/2004.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...