Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Україна вийде з усіх договорів в рамках СНД, які не відповідають національним інтересам

20 травня 2018, 12:26

Україна розглядала СНД "виключно як інструмент цивілізованого розлучення з імперією", заявив Порошенко

Фото:архів

Фото:архів

Україна вийде з усіх угод, підписаних в рамках СНД, які не відповідають її інтересам, заявив президент України Петро Порошенко в ході офіційної церемонії, присвяченій Дню пам'яті жертв політичних репресій.

"Ми уважно переглянемо всі міжнародні договори, підписані в рамках СНД і вийдемо з тих, в яких знайдемо хоча б найменшу невідповідність нашим українським національним інтересам", – сказав президент.

Він також нагадав про
 підписання указу про відкликання всіх представників України з усіх статутних органів Співдружності Незалежних Держав.

"Ми впевнено виходимо із зони російського впливу. Ще раз повторю, вчора я підписав указ, яким остаточно припиняю участь України в роботі статутних органів так званої Співдружності Незалежних Держав і закриваю наше постійне представництво при цій організації",- підкреслив він.

Реклама

Крімтого,Порошенкозаявив,що,починаючизБіловезької пущіУкраїнарозглядалаСНД"виключноякінструментцивілізованогорозлученнязімперією",якез виниРосіїтакіне відбулося,оскількиМосквапрагнулаперетворитиспівдружністьвоновленуімперію.

В тренді
Сприймайте як хворобу: українські історики про гучну заяву Путіна

Нагадаємо,ранішеРаданаціональноїбезпекиіоборониУкраїнирозглянула рішення про припинення дії окремих угодщодоСпівдружностіНезалежнихДержав.

А12 квітня цьогорокуПрезидентУкраїниПетроПорошенко,виступаючинаXIКиївськомубезпековому форумі,запропонувавпідготуватипропозиціїспільнозКабінетомміністрівУкраїни по офіційному припиненню участі української держави в СНД

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...