Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Українським абітурієнтам з 2016 року можуть запропонувати тест на здатність до навчання

18 жовтня 2014, 10:46

Тест може стати альтернативою сертифікатам зовнішнього незалежного оцінювання

Тест розроблений і апробований ще в 2009-му.

Тест розроблений і апробований ще в 2009-му.

ВУкраїнірозробленийтестназдатністьдо навчання,який можестатиальтернативоюсертифікатам зовнішньогонезалежногооцінювання.Ввеститаку перевіркуможутьз 2016 року,повідомивглаваУкраїнськогоцентруоцінювання якостіосвіти (УЦОЯО)ІгорЛікарчук.

"Тесту насвжерозроблений і апробованийщев2009-му.Йоготреба тількитрохи "дотягнути", враховуючисьогоднішніреалії.Алеуніверситетиповиннівизначитися,наяку спеціальністьвони вимагатимутьцейтест",-сказаввінвінтерв'ютижневику"Дзеркалотижня.Україна",опублікованомувсуботу.

За словамиЛікарчука,тестназдатністьдо навчанняпрактикуєтьсяв багатьохкраїнахсвітудлятих,хтопоступає невідразупісляшколи."Віндопомагаєвизначитине рівеньзнань,аздатністьвчитися",-пояснивглавацентру.

"У 2016 роцімибудемопропонувати цітестивводити.Натлі всіхновацій,якімипропонуємовнинішньомуроці,вводитище й цюнамважко",-повідомивглаваУЦОЯО.

Реклама

Крімтого,коментуючи проведенняшкільноговипускногоіспиту(державноїпідсумковоїатестації-ДПА)з української мовиу формі зовнішньогонезалежногооцінювання(ЗНО),Лікарчукзаявивпро необхідність введеннятакої атестаціїі з інших предметів.

В тренді
Коронавірус в Україні: статистика за 5 квітня і всі подробиці з регіонів

"Але є питанняфінансів,є питанняготовностінашихшкіл.Сьогоднібагато вчителівкрикомкричать: требабулопопередитизарік,щобмипідготувалидітей(...)Алелюди,якісерйознохочутьреформуватиосвіту,глибокопереконані: наступного рокунамтребаробитиДПАвтакому вигляді із математики,і з інших предметів",-підкресливглаваУЦОЯО.

На його думку,провівшидержавнупідсумковуатестаціюу форміЗНО,"ми фактичноздійснимосерйознемоніторингове дослідженняякості підготовкивипускниківшкілз української мови".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...