Українській стороні невідомий вміст чергового, сьомого російського "гумконвою" – РНБО

16 листопада 2014, 13:43

74 вантажівки чергового так званого "гуманітарного конвою" заїхали з території РФ

Гумконвой вже заїхав в Україну.

Гумконвой вже заїхав в Україну.

Українськійстороні невідомопро зміст та призначеннявантажувтакзваному"гуманітарномуконвої"РФ, що перетнувукраїнський кордонвнеділювранці,зазначаютьвРаді національноїбезпекиіоборониУкраїни.

урахуваннямтого,що російськасторонапорушила вимогиміжнародногота українськогозаконодавствапро переміщеннятоварівгуманітарноїдопомоги,атакож те,що представникиМіжнародногокомітетуЧервоногоХреста(МКЧХ) неприймалиучастьвпереміщеннівантажу,українськезведений підрозділприкордонників імитниківздійснило тількивізуальне спостереженнязапроходженнямросійськоговантажучерез державнийкордон.Вміствантажуі його призначенняукраїнській стороніневідомі", -розповівспікерінформаційно-аналітичногоцентруРНБОАндрійЛисенконабрифінгув "Українськомукризовомумедіацентрі" внеділювКиєві.

А.Лисенкотакожповідомив,що 74вантажівкичерговоготакзваного"гуманітарногоконвою"заїхализ територіїРФнатериторіюУкраїничерезпропускніпункти"Донецьк-Ізварине"і "МатвєєвКурган-Успенка" 16 листопадаміж 6 і7годинамиранку.

Реклама

Якповідомлялося, ранішеРФнаправилавДонбасшостийгуманітарнийконвой,перший зякихприбув22 серпня.Українськасторонане мала можливостіоглянутивміствантажів.Крімтого,до відправкиросійських"гумконвоїв"не залучалисьпредставникиМіжнародногокомітетуЧервоногоХреста.14 листопадаз'явиласяінформація,що вантажівкичергового,сьомого"гумконвою" берутьвантажвДонськомурятувальномуцентріМНСРФвселищіКовалівкапідРостовом-на-Дону.

В тренді
Коронавірус в Україні: статистика за 1 червня та останні дані про карантин

За данимиМНСРФ,у складігуманітарноговантажу-електрообладнання,продуктихарчування,медикаменти,паливно-мастильніматеріали,будівельніматеріали.Прицьомувданий часрозвантаженнямашин,що прямуваливЛуганськ,вжеповністюзавершенеівантажівки рушилиназаддо кордону зРФ.

За данимиЗМІ,вскладі "гумконвою"- 45тоннтрансформаторногомаслаі 57тоннбензину;більша частинавантажупризначається длянезаконнихзбройнихформувань.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти