Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

За місяць літнього підробітку студенти можуть отримати до 15 тис. грн

17 червня 2018, 07:07

Анастасія Іщенко

Лідером по прибутку для студентів стали вакансії бармена, де пропонують близько 15 тис. грн

Як змінювалася середня зарплата в Україні. Фото: архів

Як змінювалася середня зарплата в Україні. Фото: архів

Літо-цене тількиперіоддлявідпочинку,відпусткиіподорожей.Самевцюпорубагато студентів,якізалишаютьсвоїнавчальні закладинаканікули,шукаютьрізніпідробітки.Експертирозповідають,щовакансійнацьомуринкупрацібільш,ніждостатньо.Так,єбагатосезоннихпропозицій,вониєповсійтериторіїУкраїни-з червняповересень-жовтень,зповноюоплатоювідпрацьованого.Авкурортнихрегіонахчастокрімокладуможутьвключитищепроживання та харчування.

"Есть еще стажировки, позволяющие узнать практическую сторону своего обучения и осознать, чем дальше придется заниматься.

Благо, крупные иностранные компании имеют многолетние программы карьерного старта для студентов и предлагают заманчивые для них возможности. Отечественные работодатели стараются не отставать", – говорит HR-эксперт портала rabota.ua Татьяна Пашкина

В тренді
З 2020 року українські дитбудинки не прийматимуть дітей

Вакансіїєнайрізноманітніші.Тутіконсультантивмагазинах,імонтажникивиставковихстендів,іекспедитори,іофіціанти,іпокоївки,ібармени,істажистиввеликіміжнароднікомпанії.Але,далеко ненавсіхцихроботахможнадобреотримувати.Так,за данимианалітиківOLX,найбільшестудентамнаканікулахпропонуютьзаробитинатакі вакансії,якбармен-15тис.грн,збирачполуниці- 13500 грн,різноробочий-12500 іаніматор-12тис.грн.

Трохименшеотримуютьпомічникиадміністратора-8500 грн,касиривмаркетах,вантажникиіоператоринаатракціонах,офіціанти-8тис. грн,апродавцямвсередньомупропонуютьзарплатув7тис.грн.

Нагадаємо,щонедавномирозповідалипро те, які посади в Україні найбільш високооплачувані. 

Також ми писали, що за останні роки в Україні стало менше робочих, задіяних у виробництві, зате зросла кількість чиновників.

Реклама

Більшдокладнопро особливостіпрацевлаштуваннястудентівчитайтевматеріалісайту "Сегодня": Робота для студентів на літо: що пропонують і де добре платять

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...