Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

"Запорізька Січ" засяяла кольорами українського прапора

4 жовтня 2014, 21:07

Історико-культурний комплекс "Запорізька Січ" став патріотичнішим

Комплекс спалахнув жовто-блакитними світлодіодними

Комплекс спалахнув жовто-блакитними світлодіодними

У Запоріжжіісторико-культурнийкомплекс"ЗапорізькаСіч" наостровіХортицяотримавсвітлодіодне підсвічуваннякольорівдержавногопрапораУкраїни,щоб його можнабуло бачитивночі"навітьзкосмічної орбіти".

Історико-культурнийзаповідник"Запорізька Січ", розташованийнаостровіХортиця,спалахнув жовто-блакитнимисвітлодіоднимивогнями.ЯкрозповівагентствуйогодиректорМідаЛевченко,"додатковапідсвіткасічовоїцеркви,сторожовихвежта інших об'єктівдерев'яноїсічі, включатиметьсящоночі".

"Длятого,щобгордістьЗапоріжжя- "Запорізька Січ",булавиднаівтемний час доби,натериторіїкомплексувстановлено116світильниківпотужністю всьогопівторакіловата.Однакперевитратиелектроенергіїне буде.Навпаки.Завдякиновименергозберігаючимтехнологіям,на "січі" вдалосязаощадитиелектроенергіювдвічі",-зазначивЛевченко.

Реклама

Якзазначиливкерівництвіісторико-культурногокомплексу,проектвдалосявтілитив життя завдякиспонсорам,і "теперсерцеЗапоріжжя-"Запорізька Січ" будесяятижовто-блакитнимкольором,і можебутивиднанавітьз космосу.

В тренді
У сільських школах скоротять тисячі вчителів: названо цифри

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...