Фракція "Опозиційної платформи – За життя" в новій Раді: список народних депутатів

"Опозиційна платформа -За життя" посіла друге місце на виборах

У п'ятницю, 26 липня, підрахунок голосів на позачергових виборах до Верховної Ради України завершено. До парламенту проходять п'ять партій – точно так, як це спрогнозували в день голосування екзит-поли.

Сайт "Сьогодні" вже опублікував повний список депутатів у новій Раді. Друге місце в одномандатному виборчому окрузі (за партійними списками) зайняла партія "Опозиційна платформа – За життя", яка набрала 13,05% голосів. За підсумками розподілу місць партія отримує 37 депутатських мандатів. Ще шість народних депутатів, висунутих політичною силою, здобули перемогу в одномандатних округах.

Реклама

Таким чином, маючи, мінімум 43 "багнети" в парламенті "Опозиційна платформа – За життя", скоріше за все, стане другою за величиною фракцією Верховної Ради IX скликання і найбільшою опозиційною політичною силою парламенту.

Це положення обіцяє свої вигоди. Теоретично саме "Опозиційна платформа – За життя" може отримати посаду віце-спікера Верховної Ради. Однак не факт. Хоча керівник "Слуги народу" Дмитро Разумков зазначив, що партія готова віддати посаду опозиції, він не уточнив, якій саме фракції дістанеться крісло. Заявивши лише, що опозиційні фракції повинні визначитися з кандидатурою.

Але навіть без цього крісла фракція може отримати переваги при розподілі місць в комітетах: пропорційне чисельності фракції представництво має передбачає регламент Верховної Ради.

Реклама

Сайт "Сьогодні" пропонує орієнтовний список народних депутатів, які можуть скласти в парламенті найбільшу опозиційну фракцію.

Список фракції Опозиційна платформа – За життя

 1. Бойко Юрій Анатолійович: народився 9 жовтня 1958 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 2. Рабинович Вадим Зіновійович: народився 4 серпня 1953, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 3. Медведчук Віктор Володимирович: народився 7 серпня 1954 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнський громадський рух "Український вибір – право народу", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя". Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 4. Королевська Наталія Юріївна: народилася 18 травня 1975 року народження, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 5. Льовочкін Сергій Володимирович: народився 17 липня 1972 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 6. Німченко Василь Іванович: народився 13 вересня 1950, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 7. Шуфрич Нестор Іванович: народився 29 грудня 1966 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 8. Ларін Сергій Миколайович: народився 11 січня 1962 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 9. Дунаєв Сергій Володимирович: народився 19 серпня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Лисичанськ Луганської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 10. Козак Тарас Романович: народився 6 квітня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в селі Сокільники Пустомитівського району Львівської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 11. Столар Вадим Михайлович: народився 10 серпня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Вишгород Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 12. Іоффе Юлій Якович: народився 10 грудня 1940 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 13. Папієв Михайло Миколайович: народився 1 жовтня 1960 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 14. Абрамович Ігор Олександрович: народився 24 серпня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 15. Ісаєнко Дмитро Валерійович: народився 30 серпня 1967 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри будівництва та інформаційних технологій, "Інститут інноваційної освіти КНУБА", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 16. Скорик Микола Леонідович: народився 27 листопада 1972 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 17. Суркіс Григорій Михайлович: народився 4 вересня 1949 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, президент ГО Товариство "Україна – Китай", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 18. Кисельов Ігор Петрович: народився 2 грудня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 19. Загородній Юрій Іванович: народився 7 травня 1959 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, проректор з міжнародних питань і з питань європейської інтеграції, ТОВ "Львівський медичний інститут", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 20. Бурмич Анатолій Петрович: народився 13 серпня 1962 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу, асоціація ветеранів "Альфа" СБУ "Слов'яни", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 21. Льовочкіна Юлія Володимирівна: народилася 17 лютого 1977 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 22. Колтунович Олександр Сергійович: народився 4 листопада 1987 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, науковий співробітник відділу земельних відносин та природокористування, Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки" Національної академії аграрних наук України, м . Київ, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Луцьку, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 23. Мамка Григорій Миколайович: народився 18 серпня 1974 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, партнер, адвокатське об'єднання "Мамка і Партнери", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 24. Кальцев Володимир Федорович: народився 16 червня 1966 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, аналітик, ТОВ "Компанія" Олександр", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Запоріжжі, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 25. Павленко Юрій Олексійович: народився 20 березня 1975 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 26. Приходько Наталія Ігорівна: народилася 29 жовтня 1981 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 27. Чорний Віктор Іванович: народився 6 квітня 1968, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Детективна охоронна компанія "Шторм", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 28. Борт Віталій Петрович: народився 1 вересня 1972 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора з економіки, ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП", член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 29. Макаренко Михайло Васильович: народився 9 квітня 1950, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач кафедри акушерства і гінекології, Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 30. Волошин Олег Анатолійович: народився 7 квітня 1981 року громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, начальник служби міжнародного співробітництва, ТОВ ТРК "112-TV", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 31. Плачкова Тетяна Михайлівна: народилася 5 січня 1983 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 32. Пузанов Олександр Геннадійович: народився 26 лютого 1977 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник голови правління, ВАТ "Страхова компанія" Українська страхова група ", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 33. Мамоян Суто Чолоєвич: народився 2 грудня 1981 року громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, заступник директора ТОВ "М’яспром", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в селі Наливайківка Макарівського району Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 34. Кива Ілля Володимирович: народився 2 червня 1977 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Всеукраїнська профспілка МВС України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 35. Кузьмін Ренат Равелійович: народився 12 липня 1967 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 36. Качний Олександр Сталіноленович: народився 23 жовтня 1968 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри публічного адміністрування, ПрАТ вузів "Міжрегіональна академія управління персоналом", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Ржищів Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 37. Славицька Антоніна Керимівна: народилася 30 квітня 1988 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, адвокатське бюро "Славицька та партнери", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
 38. Христенко Федір Володимирович: народився 11 жовтня 1983 року в селі Старогнатівка Тельманівського району Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", живе в селі Романків Обухівського району Київської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Опозиційна платформа – За життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №46.
 39. Солод Юрій Васильович: народився 27 квітня 1972 року в селі Червоний Кут Антрацитівського району Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційного платформа – За життя", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційного платформа – За життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №47.
 40. Гнатенко Валерій Сергійович: народився 3 лютого 1967 року в місті Дружківка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Дружківський міський голова, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Дружківка Донецької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційна платформа – За життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №49.
 41. Мороз Володимир Вікторович: народився 24 жовтня 1967 року в місті Курахово Мар'їнського району Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Мар'їнська районна державна адміністрація, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", в місті Курахово Мар'їнського району Донецької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційна платформа – За життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №59.
 42. Пономарьов Олександр Сергійович: народився 7 січня 1962 року в місті Бердянськ Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Бердянськ Запорізької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційна платформа – За життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №78.
 43. Лукашев Олександр Анатолійович: народився 1 квітня 1976 року в місті Антрацит Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник юридичного відділу, благодійна організація "Фонд Сергія Шахова", член Політичної партії "Опозиційна платформа – за життя", проживає в Харкові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційна платформа – за життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №113.

Раніше новини "Сьогодні" розповідали, що партії, які не пройшли до Верховної Ради, отримають фінансування з держбюджету.

Реклама

Читайте також:

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше знакових фотографій
Пряма трансляція
Тест на Покров
Чи добре ви знаєте козацькі прізвища?
Перевір себе
Щоденник незалежності 🇺🇦

15 жовтня 1991. Кабмін приймає постанову про збереження середньої заробітної плати за вагітними жінками…

Зануритись у той день
Короновірус за тиждень

80 986

захворіло за тиждень в Україні

-2%

Вакцинація
Станом на 15 жовтня 2021 р.
Люди, які пройшли повну вакцинацію
6 433 791
Люди, які отримали мінімум одну дозу
7 873 767
Детальніше
Погода
Прогноз на сьогодні
Дізнатися
ЗАПРАВКИ
Паливо Сьогодні
95+
95
ДП
ГАЗ
30,45
29,95
29,00
17,60
30,50
30,00
29,00
17,67
31,08
29,85
27,95
18,33
32,18
31,98
30,59
18,59
32,99
31,14
28,68
18,09
35,09
31,60
28,50
18,28
35,38
32,56
30,75
18,34
35,50
32,56
31,35
18,97
35,50
32,56
31,35
18,98
35,97
32,56
33,97
18,97
Обмінка
Курс гривні Сьогодні
$

Валюта

Ціна (грн)

Долар США ($)

26.35

Російський рубль (₽)

0.3666

Євро (€)

30.43

МЕГАПОЛІСИ
ТОП-5 найбагатших міст
Токіо, Японія
Токіо, Японія
Нью-Йорк, США
Нью-Йорк, США
Лос-Анджелес, США
Лос-Анджелес, США
Сеул, Південна Корея
Сеул, Південна Корея
Лондон, Велика Британія
Лондон, Велика Британія
1/2

Калькулятор зарплати

Калькулятор зарплати
Куди поїхати з дітьми на осінніх канікулах
5 місць, які сподобаються усім
Їдемо!
Гороскоп
Твій гороскоп на сьогодні
Читати гороскоп
Кім Кардаш'ян для Balenciaga
Осінь у великому місті
Головні івенти жовтня
Спланувати дозвілля
Сприятливі та небезпечні дні у жовтні
Місячний календар
Як Місяць впливає на наше життя

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти