Яценюк: Обіцянки більшості кандидатів в президенти – це не популізм, а новий більшовизм

2 лютого 2019, 17:25

Теза "Влада – радам" закінчилася тим, що вся влада опинилася в руках диктатури більшовиків, нагадав лідер "Народного фронту"

Реклама

Практично жоден з кандидатів в президенти не прочитав українську Конституцію і не усвідомлює ступінь відповідальності перед Україною, заявив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк на з'їзді партії в суботу, 2 лютого.

Він зазначив, що зараз в списку кандидатів в президенти вже десятки людей, повідомляє прес-служба політичної сили.

"Хто ці люди? Що вони вміють? Що вони знають? А де вони були в 2014 році, коли країна руйнувалася? Що вони обіцяють?", – поцікавився Яценюк, зауваживши, що обіцянки багатьох з них - "це навіть не популізм, це новий більшовизм".

Він нагадав, до чого привели такі обіцянки сто років тому. "Теза "Влада – радам" закінчилася тим, що вся влада була в руках однієї більшовицької партії і в країні був диктат. Теза "Мир – народам" закінчилася війною, змовою Сталіна-Гітлера, репресіями, захопленням територій, знищенням українського політичного класу та інтелігенції. Теза "Земля – ​​селянам" закінчилася колективізацією, знищенням українського господаря і Голодомором", – нагадав Яценюк.

Реклама

За його словами, ця історична паралель сьогодні має реальне відображення в українському політичному середовищі.

"Пропонуються прості рішення:"Всім – все, завтра вранці. Зарплати, пенсії, робочі місця. Тільки виберіть". Практично жоден з них (кандидатів у президенти) не прочитав українську Конституцію і взагалі не усвідомлює ступінь відповідальності перед Україною і перед тим високим постом, на який вони йдуть", - підкреслив Яценюк.

Він зауважив, що в Конституції не написано, що президент займається зарплатами, пенсіями, інноваціями, інвестиціями, економікою, бюджетом. Лідер "Народного фронту" підкреслив: "Вони брешуть. Вони безвідповідально брешуть українському народу".

У той же час команда "Народного фронту", підкреслив він, не обіцяла, а робила: "На трибуні парламенту я кілька разів говорив, що нічого не обіцяю ні сьогодні, ні завтра. Все, що в силах нашої команди, ми зробимо. Це була титанічна робота. Історія її оцінить і вже почала оцінювати".

Нагадаємо, на партійному з'їзді Яценюк заявив, що "Народний фронт" йде до перемоги на парламентських виборах і формування нового уряду. За його словами, перед новим Кабміном будуть стояти не менш масштабні завдання, ніж перед нинішнім.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти