Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Понад 40 людей загинули в зіткненнях у Дамаску

4 серпня 2014, 02:14

Урядові війська завдали авіаударів по двох населених пунктах

Понад 40 людей загинули в збройних зіткненнях

Понад 40 людей загинули в збройних зіткненнях

Щонайменше44людинизагинулизаминулу добуврезультатізіткненьв столиціСиріїДамаскуі його околицяхміжурядовимивійськамиіугрупуваннямисирійськихповстанців,передаєагентствоФрансПрес.

За данимиСирійського центрумоніторингу дотриманняправлюдини(OSDH),наякийпосилаєтьсяФрансПрес,не менше32людей загинуливрезультатісеріїавіаударів,нанесенихурядовимивійськамивідразуза двоманаселенимпунктам,розташованимвоколицяхДамаска:ДумііКфарБатні.Частиназагиблих- мирніжителі.

ДумаіКфарБатнавважаютьсяоднимз найважливішихоплотівсирійськихповстанцівівже протягомроку фактичнознаходятьсявстані облоги.Містарегулярнопіддаються бомбардуваннямі обстрілуз бокуурядовихсил,жертвамияких стаютьдесяткиі сотнілюдей.

ВодночассирійськеінформагентствоSANAповідомляє,щовпівденнихрайонахсирійської столиціжертвамимінометногообстрілуз бокуозброєнихповстанцівстали12людей, ще23постраждали.

"Дванадцятьосіб, у томучисліоднадівчинка,буливбиті,ще23отрималипораненняприартобстріліз бокутерористівпорайонах(Дамаска)Шагур,Бустанад-ДуріДаулія",-передаєагентство.

У Сиріїз березня 2011 рокутриває збройнийконфлікт,що забрав,за данимиООН,життяпонад170 тисяч людей.Урядовимвійськампротистоятьзагонибойовиків,що належатьдо різнихзбройнихформувань.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...