Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Паруючий російський крейсер "Адмірал Кузнєцов" відбуксирували до Сирії

13 листопада 2016, 01:15

За словами капітана, повітряні судна інших держав "побоюються підходити" до російських кораблів на відстань ближче 50 кілометрів

"Гордість" російського флоту авіаносець "Адмірал Кузнєцов"

"Гордість" російського флоту авіаносець "Адмірал Кузнєцов"

Групаросійськогофлоту,до складуякоївходитькрейсер"ПетроВеликий"іавіаноснийкрейсер"АдміралКузнєцов",дісталасядоберегівСирії.Про цеповідомивкомандир"АдміралаКузнєцова"СергійАртамонов,-передаєBBC Russian‎.

Засловамикомандиракрейсера"ПетроВеликий"ВладиславаМалаховського,повітряні суднаіншихдержав"побоюютьсяпідходити"доросійських кораблівнавідстаньближче50кілометрів.

Відзначається,щоавіаноснагрупаПівнічногофлотупопрямуваладо берегівСирії15 жовтня.

Реклама

Нагадаємо,шляхомуескадривиникалипроблеми.Авіаноснийкрейсербувнеодноразововисміянийвмережізадим,якийваливзйоготруб.УМальтіта Іспаніїросійськимкораблямвідмовилив дозаправці.Такождеякіджерелазаявляли,що"АдміралаКузнєцова"тягнувпрактичночерезвсеСередземнеморебуксир.

В тренді
Роботи проти коронавіруса і готелі для бездомних: головне у світі за тиждень

РосіязбираєвСередземномуморіавіаційнувеликукорабельнугрупу,якуїйне вдавалосяжодного разузібратизавсюпострадянськуісторію.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...