Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

ЄС розширив список санкцій і прийняв обмежувальні заходи по Криму

29 липня 2014, 01:09

На засіданні в Брюсселі посли розглянули нові санкції у зв'язку з ситуацією в Україні.

ЄС домовився розширити санкції у

ЄС домовився розширити санкції у

Посли країн-членів ЄвропейськогоСоюзунасвоєму засіданнівпонеділок у Брюсселірозглянулинові санкціїу зв'язкуз ситуацією вУкраїні.

Як повідомило інформованеджерело в дипломатичнихколах,за результатами засіданняпослидомовилисядодатиновихосібі компанії,що підтримують, абоотримуютьвигоду відросійських політиківвсписокосіб і компаній,наякіпоширюється заборонанавидачу візі заморожуванняактивів уЄС.

"Послитакож домовилисявключитинові компанії,відповідальніза діїпроти територіальноїцілісностіУкраїни",- сказавспіврозмовникагентства.

За словамидипломата,представники країн-членівЄС такождомовилися про заходищодо подальшого обмеженняторгівлі та інвестиційвКриму і Севастополі,якіторкнутьсяокремих секторів,такихяк,створення, придбанняабо розвитоктранспортної інфраструктури,телекомунікацій,енергетики,інвестицій у видобутокнафти,газута інших кориснихкопалин.

Прицьому,планується заборонитиекспорт обладнаннядляцих секторівпромисловостівСевастопольі Крим.

"Юридичнідокументи,що призводятьвсилуці домовленості,будуть схваленіза письмовою процедуроювсереду,і будуть опублікованівОфіційномужурналіЄСувечері в середу,30 липня",- сказавдипломат.

Співрозмовникагентстватакож зазначив,що у вівторокпосли країн-членів ЄСплануютьобговоритиекономічні заходиу зв'язку з діямиРосіїподестабілізаціїситуаціївсхіднійУкраїні.

Як повідомлялося,Рада ЄСвп'ятницю минулого тижнядодаладосписку санкцій15фізичних та18юридичних осіб,відповідальнихза "дії,що підриваютьтериторіальнуцілісністьУкраїни".Такимчином,зараз у спискузначаться87фізичних та20юридичнихосіб, які підпадаютьпід ціобмежувальні заходи.

Реклама

В тренді
Світ проти коронавируса: карта по країнам за 2 квітня і всі подробиці

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...