Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Що таке суперкров і на що вона здатна

3 березня 2018, 07:25

Компанія вже отримала 220 мільйонів доларів на свої дослідження

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Біотехнічний стартап Rubius Therapeutics хоче створити суперкров, яка змогла б лікувати рідкісні захворювання і навіть рак. Компанія вже отримала 220 мільйонів доларів на свої дослідження.

Компанія Rubius Therapeutics хоче розробити націлену терапію проти захворювань, використовуючи червоні кров'яні тільця. За словами директора стартапу Торбен Стрейта Нільсена, нові ліки можна буде назвати "суперкров'ю", оскільки вони будуть засновані на червоних кров'яних тільцях, а не на хімічних речовинах чи інших синтетичних матеріалах.

Rubius планує забезпечити червоні кров'яні тільця терапевтичними білками, які можна модифікувати під боротьбу з певними хворобами. Після цієї процедури таку кров вливають в тіло пацієнта для початку лікування. В цілому, суперкров становитиме менше одного відсотка від загального обсягу крові в організмі людини
.

Компаніяхочерозробититерапіюсуперкров'ю,якабудезаміщативідсутніензимиупацієнтів,які страждаютьвідрідкіснихзахворювань,атакожлікуватиракіаутоімуннізахворюванняна зразоквовчакаідіабетупершоготипу.Прицьомуподібнатерапіяможебути неперсоналізованою.Компаніязаявляє,щоїйпотрібенвсьогоодинуніверсальнийдонор(зпершою групоюкрові),відякогоможнаотриматидоситьтерапевтичнихдоз,якихвистачитьнатисячірізнихпацієнтів.

Реклама

Rubiusвчервні2017року одержав120 мільйонівдоларіввідінвесторів,анедавноотримавще100 мільйонів.Звичайно,нові ліки будутьдоступніщене скоро.Спочатку їхтребарозробити,потімпровестиклінічнітести,алекомпаніяявноналаштованасерйозно.

В тренді
"Донбас порожняк не жене": перекладачі назвали найскладніші фрази Путіна

Раніше ми писали, що знайдено спосію вилікувати рак мозку.

Також сайт "Сегодня" писав, які продукти запобігають розвитку раку.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...