Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Німці підтримують жорстку політику МВС щодо біженців – опитування

17 червня 2018, 17:15

Уряд Німеччини спростував інформацію щодо спеціального саміту з міграційної кризи

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

УсуперечціміжканцлеромНімеччиниАнгелоюМеркельіміністромвнутрішніхсправХорстЗеєгоферщодоміграційноїполітикинімціпідтримуютьжорсткупозиціюглавиМВС,повідомляєThe Localз посиланнямнарезультатиопитуванняInfratest poll.

Ранішеповідомлялося,що
Ангела Меркель збирається скликати спеціальний самітз країнами,якінайбільшепостраждаливідкризибіженців.Однакречник німецькогоурядуШтеффенЗайбертнасвоїй сторінцівсоцмережіTwitterспростувавцюінформацію.

"Щодо останніх повідомлень: ніяких спеціальних самітів ЄС з політики біженців не планується. Скликанням такого спеціального саміту повинні займатися інститути ЄС", - написав Зайберт.

Як відомо, суперечка між міністром внутрішніх справ Хорст Зеєхофер і Меркель полягає в тому, що глава МЗС, який одночасно очолює ХСС, вимагає дозволу для прикордонних земель відмовляти претендентам в притулку, якщо вони зареєструвалися в іншій державі ЄС або якщо в Німеччині їм вже було відмовлено в притулку.

У свою чергу, Меркель прагне уникнути односторонніх кроків Німеччини, які можуть дратувати інші країни-члени ЄС і ще більше послабити зусилля, спрямовані на загальну міграційну політику для всього ЄС
.

Реклама

Тим часом число людей, які прибувають до Німеччини врозрахункунаотриманняпритулку,знижуєтьсядругийрікпоспіль,про цеповідомилоМВСкраїни.

В тренді
"Донбас порожняк не жене": перекладачі назвали найскладніші фрази Путіна

Якповідомлялося,конфліктнавколобіженцівпосваривФранціюіІталію.УрядІталіївикликавфранцузькогопослаКрістіанаМассізв'язкузвисловлюваннямипрезидентаФранціїЕммануеляМакронавконфліктінавколоприйому судна з біженцями в Середземному морі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...