По всьому світу 700 мільйонів людей, які працюють, живуть за межею бідності

13 лютого 2019, 23:26

Більшість людей отримують мізерну заробітну плату і трудяться у важких умовах

Рівень безробіття в світі знизився, але умови праці для мільйонів людей як і раніше залишають бажати кращого. Про це йдеться в новій доповіді Міжнародної організації праці (МОП). Доповідь присвячена останнім тенденціям на ринку праці.

За даними доповіді, в 2018 році 3,3 мільярда людей у ​​світі мали роботу. Однак більшість з них при цьому отримували мізерну заробітну плату і працювали у важких умовах.

"Зайнятість – це ще не гарантія гідного рівня життя, 700 мільйонів людей у ​​світі живуть в бідності або навіть в злиднях, незважаючи на те, що у них є робота", – розповів представник МОП Дам'ян Грімшоу.

У МОП ситуацію, що склалася, називають "дефіцитом гідної роботи" і попереджають, що багатьом країнам, швидше за все, не вдасться досягти цілей сталого розвитку номер 8 до 2030 року.

"Мета номер 8 стосується не тільки загальної зайнятості, але також і якості зайнятості. Рівність і гідна робота – два головні чинники сталого розвитку", – сказала заступник Генерального директора МОП Дебора Грінфілд.

Реклама

У МОП відзначають, що в питанні гендерної рівності на ринку праці не вдалося досягти майже ніякого прогресу. Лише 48 відсотків жінок працюють. Серед чоловіків цей показник становить 75 відсотків. При цьому 20 відсотків молоді в світі не працює і не вчиться.

У доповіді МОП також повідомляється, що неформальна зайнятість як і раніше залишається на дуже високому рівні. 2 мільярди людей – близько 61 відсотка трудящих – працюють у неформальному секторі.

У той же час в Європі рівень безробіття опустився до найнижчої позначки за останнє десятиліття і буде продовжувати знижуватися аж до 2020 року.

У країнах Східної Європи число зайнятих людей трохи зменшиться в найближчі два роки, проте одночасно значно скоротиться і чисельність працездатного населення. Таким чином, тенденція збережеться – рівень безробіття буде знижуватися. У країнах Центральної Азії основною проблемою залишається зайнятість у неформальному секторі економіки – цей показник становить близько 43 відсотків.

Реклама

Нагадаємо, українцям пропонують швидку зміну професії. Найактивніше на ринку праці шукають представників робітничих спеціальностей.

Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики Андрій Рева відзначав, що система освіти в Україні буде проводитися відповідно до потреб ринку праці.

Нещодавно експерти з працевлаштування також відзначали, що ринок додаткових швидких заробітків в країні стрімко зростає - через високі ціни наші співвітчизники захопилися підробітками.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти