Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Прем'єр-міністр Італії назвав причину тисняви в нічному клубі

9 грудня 2018, 13:45

Нічний клуб продав відвідувачам майже в три рази більше квитків, ніж міг вмістити

Фото: Twitter/Vigili del Fuoco

Фото: Twitter/Vigili del Fuoco

Слідствовважає,щотиснявавнічномуклубіпідАнконоювІталії,дезагинули шестеро людей,виниклачерез переповненістьзалу.Про цезаявивпрем'єр-міністрДжузеппеКонте.

Зайогословами,всьогобулопроданоблизько 1400квитків,прицьомувикористовувалосялишеоднезтрьохприміщень,розрахованена469 осіб.

"Очевидно,щоціцифрине відповідаютьодин одному.Подіїподібні до цьогоніколи неповинніповторитися",-сказавКонте,зазначивши,що слідствощетриває.

Нагадаємо,трагедіясталасяпід час
тисняви наконцертіреп-виконавця Sfera Ebbasta. Врезультатіподіїзагинули шестеро людей,пораненняотримали118осіб,причомустан12знихлікарямиоцінюєтьсяяквкрай важкий.Відзначається,щопричиноютрагедіїмігстатигазовийбалончик,розпорошенийвзаліпід часконцерту.

В мережі з'явилосявідеозмісцяподії.Накадрахвидновелику кількістьлюдей,якінамагаютьсяпробратисядо виходу.Видно,щолюдипростопадаютьназемлю,аїхтутжезатоптують.

Реклама

Такожповідомлялося,щонаплощіСвятогоПетрау Ватикані Папа РимськийФранцисквисловивсвоїспівчуттярідниміблизькимжертвтисняви в нічному клубі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...