Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Протести "жовтих жилетів": в Парижі і передмісті затримали 37 осіб

15 грудня 2018, 12:03

Учасники акції виступають проти зростання цін на автомобільне паливо і збільшення податків

УПарижіійогопередмістяхузв'язкузпротестами"жовтихжилетів"правоохоронцізатримали37 осіб.Про цеповідомляютьЗМІз посиланнямнапрефектурумісцевоїполіції.Ранішемиповідомлялипро шістьохзатриманихвстолицікраїни.

Такожмиписалипро те,що французькі протестувальникиготуютьсядо нових масових акцій 15 грудня.

Нагадаємо,всерединілистопада у Франціїпочалипроходитипершімасштабніакціїпротеступротипідвищенняціннапаливо.Акціїорганізовувалисярухом"жовтіжилети". Спочаткудемонстрантивимагалилишескасуваннярішенняпро підвищенняподаткунапаливо,протез часомпереліквимогрозширився.Протестуючісталивисловлюватиневдоволенняполітикоюурядувцілому.Спочаткуакціївосновномуносилимирнийхарактер.Однакпоступовопротестипочалинабиратисилуіпереростативзіткненнядемонстрантівзполіцією.

Післячотирьохсубот,тризякихвідзначились вражаючим насильствомчастинапротестуючихвідокремиласявідбільшрадикальноїгрупиізаявила,що"наставчасдіалогу".ПрезидентФранціїЕммануельМакрон післяцьоговтелезверненнідонаціїзакликавприпинитибезладивкраїні, оголосивширядзаходівщодо поліпшеннясоціально-економічногостановища.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...