Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Іран терміново починає розробку атомних кораблів

17 грудня 2016, 07:21

Розробка атомної силової установки для кораблів викликала занепокоєння з боку США

ПрезидентІрануХасанРуханірозпорядивсянегайнорозпочатирозробкуатомноїсиловоїустановкидлякораблів,щовикликалозанепокоєнняз бокуСША,-пише "Популярна Механіка".

Американськийконгресминулого місяцяпроголосувавзапродовженнясанкційвідносноІранущена10років,щобпокаратиіранську владузанезговірливість.УвідповідьпрезидентІранузвинувативСШАвневиконаннізобов'язаньпоядернійугодіідоручиввійськовимрозробити"атомнийдвигун,якийбудевикористовуватисядляморськихперевезень", не конкретизуючи,чи будутьцекорабліабопідводнічовни.

ЗаявастурбувалаВашингтон,незважаючинате,щоамериканцісумніваються,щовійськово-промисловийкомплексІранудійсноможезабезпечитирозробкуівиробництвоатомнихсиловихустановок.Проектуванняатомногодвигунакардинальновідрізняєтьсявідусього,надчимдосіпрацювалиіранськівченітаінженери,залученівядернупрограму.Крімтого,змоментустворенняпершогоатомногокорабляпройшловже60роківітехнологіяє відноснозастарілою.

Реклама

Такчиінакше,длярозробкиатомноїсиловоїустановкибудуть потрібнірокиісотнімільйонівдоларів.До тогож,навіщоІранубудуватиатомніреакторидлясудівабосубмарин,коликраїнаєоднимзнайбільшихекспортерівнафтивсвіті?ВМСІранурідковиїжджаєзамежіПерськоїзатоки,такщоновийдорогийвійськовийкорабельїмпростонідо чого.

В тренді
104-річна італійка перемогла коронавірус: подробиці і фото

Заядерногоугодою, досягнутоюІраномзСША,Францією,Німеччиною,Британією,РосієюіКитаєм,вінне можезбагачуватиуранчистотоювище3.67%протягом15років,ацейрівеньнавряд чибудедостатнімдляатомнихкораблів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...