Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

"Ісламська держава" знову увійшла в історичну Пальміру

10 грудня 2016, 20:36

Бойовики захопили військовий склад міста і його північні і західні райони після заняття кількох урядових позицій, нафтових родовищ, а також стратегічні вершини на пагорбах

Бойовики знищили кілька знаменитих древніх римських пам'ятників в місті

Бойовики знищили кілька знаменитих древніх римських пам'ятників в місті

Сирійськіактивістиповідомили,щобойовикиугруповання"Ісламська держава"зновуувійшливісторичне містоПальміравцентральній частиніСирії,черездев'ятьмісяцівпіслятого,якїхзвідтивибилисирійські таросійськівійська,передає УННз посиланнямнаAssociated Press.

Організаціяактивістів"Palmyra Coordination Collective"взвітівсуботуповідомила,щобойовикизахопиливійськовийскладмістаійогопівнічніізахіднірайонипіслязаняттякількохурядовихпозицій,нафтовихродовищ,атакожстратегічнівершининапагорбахвоколицяхвходіблискавичноїтриденноїкампанії.

Сирійськийцентрмоніторингузадотриманнямправлюдиниповідомив,щобойовикидосяглиміськоїлікарніТадмораістратегічнихелеваторівпшениці.

Бойовикизнищиликільказнаменитихдревніхримськихпам'ятниківвмістіістратилийогоархеологічногодиректорапіслявстановленняконтролюнадмістомвлипні2015 року тайогоутриманняпротягом11місяців.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...