Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Пентагон вимагає від Китаю повернути захоплений підводний дрон

17 грудня 2016, 11:08

За словами представника ВМС США, захоплений апарат діяв в рамках відкритої програми океанографічних досліджень

Безпілотник був запущений з допоміжного судна ВМС США «Боудіч&

Безпілотник був запущений з допоміжного судна ВМС США «Боудіч&

ПентагонвимагаєвідКитаюнегайноповернутизахопленийпідводнийапарат,якийпроводиврозвідкувПівденно-Китайськомуморі.Про цепишеCNN.

"МизакликаємоКитайнегайноповернутинашбезпілотнийпідводнийапаратівиконуватисвоїзобов'язання за міжнародним правом",-заявивпрес-секретарПентагонуПітерКук.

Представникамериканськогоміністерстваоборонистверджує,щоцесувереннемайноСШАійогозахопленняєнезаконним.УПентагонітакожвисловилинадію,щоподібніінцидентине повторятьсявмайбутньому
.

ЗахопленняпідводногобезпілотногоапаратуСШАкитайськимивійськовимисталося15 грудня.Безпілотникбувзапущенийз допоміжногосуднаВМССША"Боудіч"івиконувавзавданнявПівденно-КитайськомуморінедалековідбухтиСубикфіліппінськогоостроваЛусон.

Реклама

ЗасловамипредставникаВМССША,захопленийапаратдіявврамкахвідкритоїпрограмиокеанографічнихдосліджень:замірявсолоність,температуруічистотуводизметоюполегшитироботувійськовимгідроакустичнимсистемам.

В тренді
Коронавірус у Бельгії: виписаних з лікарень за добу вперше більше, ніж госпіталізованих

ІнцидентставсянатлікритикиекономічноїполітикиКитаюівійськовоїактивностіКНРврайоніПівденно-КитайськогоморяобранимпрезидентомСШАДональдомТрампом.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...