Пєсков відповів Олланду з приводу загрози війни з Туреччиною

20 лютого 2016, 13:59

У Кремлі визнали недоречною постановку питання

Дмитро Пєсков. Фото: AFP

Дмитро Пєсков. Фото: AFP

Прес-секретарпрезидентаДмитроПєсковвизнавнедоречноюпостановкупитанняпро можливий конфліктміжРосієюіТуреччиноювзв'язкузобстріламитериторіїСирії.

"Самапостановкапитаннятрохинедоречна,томущозбройнісилиСирії,які,крімкурдів,знаходятьсявтомурайоні,піддаютьсяобстрілу",-сказавПєсков,відповідаючинапитанняпро можливістьконфліктуміжРФіТуреччиною.

РанішепрезидентФранції Франсуа Олланд закликавуникатиескалаціїконфліктуміжРосієюіТуреччиною, відзначивши,щоіснуєризиквійницихкраїнчерез ситуаціювСирії.

Турецьківійськавжекількаднівведутьартилерійськийвогоньпопозиціях курдіввприкордонній зонівСирії.ПрезидентТуреччиниТайіпЕрдоганзаявив,щоАнкарапродовжитьобстріл.

Такожповідомлялося,щотурецьківійськовізаглибилисяна200метрівнасирійськутериторіюна західвідмістаАфрін,військовослужбовцісупроводжуютьбульдозеритабудівельнутехніку,якіриютьтраншеїбіля селаМайдан-Ікбіс.


В тренді
Багато загиблих і поранених: США третій день охоплені масовими бунтами

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти