Після заяв Путіна Польща зажадала від Росії записи з літака Качинського

25 грудня 2016, 03:57

Влада Польщі не знала про записи з літака Качинського, які в п'ятницю цитував Путін

Авіакатастрофа під Смоленськом 10 квітня 2010 рік. Фото: "ТАСС"

Авіакатастрофа під Смоленськом 10 квітня 2010 рік. Фото: "ТАСС"

МіністерствооборониПольщізвернулосядо російської владиз"вимогоюнегайно"передатиранішеневідомізаписирозмовукабініпілотівлітакаТу-154,якийрозбивсяпідСмоленському2010 році.Відповіднеповідомленняопублікованонасайтіпольськоговійськовоговідомства,-передає 112.ua.

Реклама

"Яквипливає звчорашньої заявипрезидентаРосіїВолодимираПутіна,російська владамаєстенограмибесідиміжпілотоміпасажирами,якіранішеніколи небулидоступніПольщі",-розповіливпольськомуміністерстві.

Как сообщает РБК, 23 грудня,президентРосіїВолодимирПутінвходіпрес-конференціїзаявив,щоособисточитавстенограмипереговорівпілотаТу-154ізайшоввкабінуохоронцязагиблогопрезидентаПольщіЛехаКачинського.За данимиглавиРосії,людина, яка увійшлавкабінупілота, вимагалапосадки,нащопілотповідомив,що"сідатине можна".Наце,за словамиПутіна,охоронецьзаявив,щоне можедоповістипро ценачальнику."Давай,робищохочеш,сідай",-навівПутінсловатого, хто увійшоввкабіну.

Нагадаємо,слідчізбираютьсядосліджуватиостанки,щобперевіритиверсіюпро те,щопередкатастрофоюлітаканабортумоглавиникнутипожежа.

Літак,набортуякогоперебувало 96 осіб,розбився під час заходунапосадкуваеропортуСмоленськавквітні 2010 року.

В тренді
Він повернувся: в Чорногорії знову вводять карантин через коронавірус
Реклама

У 2011 роціМіждержавнийавіаційнийкомітетоприлюднивостаточнийзвітпро результатитехнічногорозслідування,згідно з яким безпосередньоюпричиноюкатастрофибуловизнанорішенняекіпажу не йтиназапаснийаеродром.

Якповідомлялосяраніше,вПольщівідновилисправупротивійськовихпрокурорів,які розслідувалиСмоленськукатастрофу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти