Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Після заяв Путіна Польща зажадала від Росії записи з літака Качинського

25 грудня 2016, 03:57

Влада Польщі не знала про записи з літака Качинського, які в п'ятницю цитував Путін

Авіакатастрофа під Смоленськом 10 квітня 2010 рік. Фото: "ТАСС"

Авіакатастрофа під Смоленськом 10 квітня 2010 рік. Фото: "ТАСС"

МіністерствооборониПольщізвернулосядо російської владиз"вимогоюнегайно"передатиранішеневідомізаписирозмовукабініпілотівлітакаТу-154,якийрозбивсяпідСмоленському2010 році.Відповіднеповідомленняопублікованонасайтіпольськоговійськовоговідомства,-передає 112.ua.

"Яквипливає звчорашньої заявипрезидентаРосіїВолодимираПутіна,російська владамаєстенограмибесідиміжпілотоміпасажирами,якіранішеніколи небулидоступніПольщі",-розповіливпольськомуміністерстві.

Как сообщает РБК, 23 грудня,президентРосіїВолодимирПутінвходіпрес-конференціїзаявив,щоособисточитавстенограмипереговорівпілотаТу-154ізайшоввкабінуохоронцязагиблогопрезидентаПольщіЛехаКачинського.За данимиглавиРосії,людина, яка увійшлавкабінупілота, вимагалапосадки,нащопілотповідомив,що"сідатине можна".Наце,за словамиПутіна,охоронецьзаявив,щоне можедоповістипро ценачальнику."Давай,робищохочеш,сідай",-навівПутінсловатого, хто увійшоввкабіну.

Реклама

Нагадаємо,слідчізбираютьсядосліджуватиостанки,щобперевіритиверсіюпро те,щопередкатастрофоюлітаканабортумоглавиникнутипожежа.

Літак,набортуякогоперебувало 96 осіб,розбився під час заходунапосадкуваеропортуСмоленськавквітні 2010 року.

В тренді
Перша країна в Європі заявила про перемогу над коронавірусом

У 2011 роціМіждержавнийавіаційнийкомітетоприлюднивостаточнийзвітпро результатитехнічногорозслідування,згідно з яким безпосередньоюпричиноюкатастрофибуловизнанорішенняекіпажу не йтиназапаснийаеродром.

Якповідомлялосяраніше,вПольщівідновилисправупротивійськовихпрокурорів,які розслідувалиСмоленськукатастрофу.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...